Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakie jajka spożywacie?


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, generalnie 95% środowiska ekologów to oszołomstwo i hipokryzja. Znam osoby, mocno angażują się w różne akcje przeciwko ubojowi halal czy dramatycznemu poziomowy przewozu zwierząt, a mimo to są wielkimi fanami jedzenia mięsa. I tak robią dużo więcej niż większość wegan, którzy potrafią tylko agitować przeciw mięsożercom.

 

Zgadzam się z Tobą Papilon. To szumowiny i cepy! A najbardziej ten typ od przestrzegania praw zwierząt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz musze kupić w sklepie, to tylko z wybiegu i świeże. Ale i tak zawsze mam wątpliwości, jak jest naprawdę. Nie lubię jaj innych zwierząt niż kury, brzydzi mnie kawior i wynalazki typu jaja ślimaków. Przepiórcze jeszcze mogą byc , ale nie widze różnicy w smaku do kurzych. Pewnie tez pochodzą z jakiegos ptasiego wiezienia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie kury z chowu klatkowego.

 

"Dzień dobry, jestem kurą z chowu klatkowego. Mieszkam w klatce tak małej, że nie mogę rozprostować skrzydeł. Jestem zmuszona stać dzień i noc na podłożu z drucianej siatki, która boleśnie przecina moje stopy. Ściany klatki odrywają pióra, tworząc pęcherze, które nigdy nie są leczone. Gdy się urodziłam, mężczyzna chwycił mnie i ściął część mojego dzioba gorącym żelazem, a moi mali bracia zostali wrzuceni do worków na śmieci, do młynka, do gazu jako bezużyteczne. Jest nasz dużo, bardzo dużo, siedzimy w ciemnym baraku, nigdy nie widziałam słońca, nieba, trawy...

 

W naturze jestem towarzyska, wesoła. Lubie wędrować, grzebąc w ziemi w poszukiwaniu pożywienia, wygrzewać sie na słoneczku."

 

W całej Unii Europejskiej od 1 stycznia 2012 roku zakazano sprzedaży jaj z chowu klatkowego. W całej UE... prócz Polski, która poniesie przez to ogromne kary finansowe. Naukowcy żywieniowi, obserwatorzy, a także obrońcy zwierząt uznali, że jajka pochodzące z chowu klatkowego są jakościowo gorsze od jajek pochodzących z wolnego wybiegu. Nie wspominając oczywiście o warunkach, w jakich te zwierzęta przebywają i znoszą jaja...

 

 

Mnie poraziło :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie kury z chowu klatkowego.

 

"Dzień dobry, jestem kurą z chowu klatkowego. Mieszkam w klatce tak małej, że nie mogę rozprostować skrzydeł. Jestem zmuszona stać dzień i noc na podłożu z drucianej siatki, która boleśnie przecina moje stopy. Ściany klatki odrywają pióra, tworząc pęcherze, które nigdy nie są leczone. Gdy się urodziłam, mężczyzna chwycił mnie i ściął część mojego dzioba gorącym żelazem, a moi mali bracia zostali wrzuceni do worków na śmieci, do młynka, do gazu jako bezużyteczne. Jest nasz dużo, bardzo dużo, siedzimy w ciemnym baraku, nigdy nie widziałam słońca, nieba, trawy...

 

W naturze jestem towarzyska, wesoła. Lubie wędrować, grzebąc w ziemi w poszukiwaniu pożywienia, wygrzewać sie na słoneczku."

 

W całej Unii Europejskiej od 1 stycznia 2012 roku zakazano sprzedaży jaj z chowu klatkowego. W całej UE... prócz Polski, która poniesie przez to ogromne kary finansowe. Naukowcy żywieniowi, obserwatorzy, a także obrońcy zwierząt uznali, że jajka pochodzące z chowu klatkowego są jakościowo gorsze od jajek pochodzących z wolnego wybiegu. Nie wspominając oczywiście o warunkach, w jakich te zwierzęta przebywają i znoszą jaja...

 

 

Mnie poraziło :why:

no i proszę

http://srodowisko.ekologia.pl/specjalne/Mocny-spot-czy-profanacja-Czujesz-dume-kontrowersyjna-akcja-organizacji-Viva,15300.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×