Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem ze sobą


Yuriko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Postanowiłam napisać i zasięgnąć obiektywnej rady, bo po prostu już sobie nie radzę.

Otóż wszystko rozbija się o lęk przed stratą najbliższej mi osoby - chłopaka.

Nieważne, czy mnie zostawi, czy zdradzi, czy mu się znudzę, czy przestanę podobać - boję się.

Mieszkamy razem, (niby) jest dobrze, ale mój lęk (i zazdrość też! :oops: ) psują wszystko.

Potrafię wywołać kłótnie obojętnie o co..

Ale nie chcę. Po prostu moja paranoja, bo już tak to nazwę, mnie wykańcza.

Z resztą nie tylko mnie..

Po części rozbija się też to o niepełny brak zaufania, ale z reguły jestem nieufna..

 

Co mam zrobić?

Jak zrozumieć, że naprawdę Mu na mnie zależy?

Jak poradzić sobie z tymi myślami?

 

Przepraszam, pozdrawiam i mam nadzieję na jakiekolwiek rady. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuriko, masz zdiagnozowane jakieś zaburzenie osobowości?bo szczerze to polecałabym terapie przeczytawszy co napisałaś,twój lęk jest irracjonalny i na każdej płaszczyżnie dotyczącej utraty chłopaka,bojąc się przyciagamy do siebie skutki naszych mysli,dlatego jest bardzo ważne samoświadomość myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja terapeutka stwierdziła, że to przez niską samoocenę. Uważam się na nieatrakcyjną->boję się, że mnie zostawi->jem->uważam się za nieatrakcyjną itd.

Po części na pewno miała rację.

Wybaczcie, źle się czułam (czuje?) musiałam o tym komuś nagle powiedzieć, a do terapeutki idę dopiero jutro, ale nie omieszkam się jej o tym powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuriko, po to jest forum by pisać co się czuje jak Ci to tylko pomaga,jak pracujesz nad tym bedzie lepiej z pewnością tylko to wymaga czasu,ale poradzisz sobie.Powodzenia jutro na tej terapii i napisz jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×