Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy wynikające z bycia singlem


Werty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę, że jestem singlem - jestem nim i z wyboru i z przymusu.

 

W dawnych czasach kiedy ludzie się ze sobą poznali, to żyli ze sobą do końca życia. Dzisiejsze młode pokolenia potrafią się rozstać z byle głupoty... :roll:

 

Jest to dla mnie jeden z głównych czynników, który odstrasza mnie od związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak seksu,to powód numer jeden

Bycie singlem nie oznacza braku seksu, można chodzić do burdelu albo uprawiać przygodny niezobowiązujący seks bez bycia w związku. Bo nie bycie w związku jest wyznacznikiem bycia singlem a nie brak seksu.

Choć oczywiście spora część singlów seksu nie uprawia a sama nazwa bywa eufemizmem dla dawnej starej panny i starego kawalera. Ja bardziej czuje się jak stary kawaler z racji wieku i braku seksu niż singiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy? Przede wszystkim rozpieprząjąca umysł przeogromna NUUUDA podpowiadająca wyjątkowo głupie aspołeczne zachowania. Mi to o tyle pomagało że jakoś normalizowało moje porypane pomysły i zachowania.

 

Ale zalet było też dużo. Masa wolnego czasu do zagospodarowania na przykład. To że można było sobie sprowadzać do domu kogo się chciało w każdym możliwym celu i nikt się nie wchrzaniał ze swoim "ale".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak seksu,to powód numer jeden

 

To dla mnie akurat zaleta, mam tak niskie libido że czasem boję się, gdyby jakakolwiek dziewczyna zaczęła się narzucać i miało do czegokolwiek dojść. Na szczęście nic takiego nie zdarzyło się przez ostatnie kilka lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×