Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lekowa


nika1264

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam na imie Monika mam37 lat i od 7lat wmawiam sobie sm:(mam wszystkie objawy tzn zaczelo sie od dretwien konczyn mrowienia twarzy ust policzka ucisk w glowie drgania wszystkich miesni szczekoscisk zaburzenia widzenia straszna nerwowosc oj dlugo by jeszcze pisac robiłam rezonans magnetyczny wszystkie badania elektrolitow ogolne badania krwi badanie na tarczyce wszystko ok okulista tez mowi ze jest wszystko dobrze ale ja wierze przez 2dni a potem jak zaczynaja mi sie miesnie napinac na twarzy albo dretwiec usta to juz znow wracam myslami do sm.ja juz nie wiem jak mam z tym sobie radzic dzis musiałam wziasc relanium 5.wyplakac sie i troche ulzylo ale mam ciagle w glowie ta chorobe teraz zaczely mi puchnac stawy mam robione badania pod katem rweumatoidalnego zapalenia stwow poki co wyniki znow dobre jutro odbieram inne wyniki z ktorych moze wyjsc ze mam zanik miesni tak bardzo sie tym stresuje ze cała drze a w nocy sama noga podskakiwala mi do gory wariuje przez te objawy i obawy o swoje zycie nie wiem juz co mam robic nieraz xanax pomaga ale jak czuje taki ogromny stres to tylko relanium inaczej nie funkcjonuje:(czytam tu wasze wpisy i to mnie troche uspokaja ale i tak boje sie ze to nie nerwica choc jest ona bardzo prawdopodobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika1264, Doradzam wizytę u psychiatry skoro badania nic nie wykazały . Co do objawów , to podejrzewam , że są one wynikiem lęku , ale nikt diagnozy przez internet nie postawi , więc warto skorzystać z pomocy specjalisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×