Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość unikająca (lękliwa)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, ,wszystko musialoo byc na czas,jak w wojsku. jedzenie,spanie

i mówił ci że załatwi ci przymusową hospitalizację zamkniętą za to że za długo śpisz?

hm.jeśli tak to trzeba było mu oznajmić że pójdzie a on pójdzie do więzienia za maltretowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, on nie tylko mowil ale tak zrobil.i to jak juz dorosla bylam. a jemu gowno zrobia. teraz jest szycha,przestal pic i siedzi na wysokim stolku. wszedzie ma wejscia-z prezesem sadu na obiadki chadzal.gdybym mu sprawe zrobila to jeszcze tak by wyszlo ze to ja winna jestem.sytuacja beznadziejna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, kiedy wychodzilam za maz nie leczylam sie wcale. z reszta ja nigdy na komisje zadne nie stawalam,nigdzie nie figuruje jako chora osoba. nerwice roznnego typu traktuje sie przeciez jako chorobe cywilizacyjna. nawet w szpitalu stwierdzono ze nerwica lekowa i zaburzenia osobowosci to nie zadna choroba psychiczna. ja caly czas wierze ze wylecze sie z tejj nerwicy. teraz jest gorzej ale przeciez byl czas lepszy.czeekam az to wroci. moze zmianatabletek? a ty masz lepsze i gorsze czasy? w ogole to kkonkretnie jakie choroby u ciebie wykryto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko.przy zawieraniu małżeństwa przez osobę chorą z osobą zdrową też nawet jeśli chory nie jest ubezwłasnowolniony.w przeciwnym razie ślubu nie dadzą-nakaz rozwodu natychmiast w związku z chorobą.a podobno w przysiędze małżeńskiej jest "i będę z tobą w zdrowiu i w chorobie.

 

-- 25 lis 2012, 17:32 --

 

nieboszczyk, kiedy wychodzilam za maz nie leczylam sie wcale. z reszta ja nigdy na komisje zadne nie stawalam,nigdzie nie figuruje jako chora osoba. nerwice roznnego typu traktuje sie przeciez jako chorobe cywilizacyjna. nawet w szpitalu stwierdzono ze nerwica lekowa i zaburzenia osobowosci to nie zadna choroba psychiczna. ja caly czas wierze ze wylecze sie z tejj nerwicy. teraz jest gorzej ale przeciez byl czas lepszy.czeekam az to wroci. moze zmianatabletek? a ty masz lepsze i gorsze czasy? w ogole to kkonkretnie jakie choroby u ciebie wykryto?

odkąd się wyprowadziłem i mam własne życie jest lżej.nie muszę sie pytać o każą pierdołę,nikt mi nie wytyka mojej choroby na każdym kroku.u mnie wykryto niedorozwój umysłowy,autyzm,negatywizm i depresje.twoja choroba to choroba cywilizacyjna tym lepiej dla ciebie.moja choroba jest wrodzona.i można chybac i gdybac czy to kwestia niedotlenienia mózgu czy wadliwego genu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trauma traumą ale jest jeszcze państwo i zupełnie inne prawo obowiązuje ludzi zdrowych a niby równe dla każdego.więc diagnozy niedorozwoju umysłowego,autyzmu,schizofrenii,zespołu Downa to dosłownie wyroki śmierci (oczywiście cywilnej) bo państwo wyszło z założenia iż czubki nie są rekonwalescentami i w związku z tym nie muszą za dobrze żyć,za dobrze się rozwijać,za dużo wiedzieć,za dobrze się odżywiać i być za weseli.krótka piłka.to "państwo" każe ci być roślinką która nie może podejmował żadnych decyzji ani dokonywać żadnego wyboru.to kto tu w końcu jest czubkiem.ja czy to zakłamane państewko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nieboszczyk, jeestem osoba swiadoma choc znerwicowana i nigdy nie dopuszcze do tego ze y traktowac mnie jak rosliine co to nie moze zadecydowac czy ochajtac sie czy nie.tym bardziej zze nie jjestem chora psychicznie. a tak dla twojej wiadomosci,-kiedy bralam slub to bylam zdrowa,prochow nie bralam a teraz mi sie pogorszylo bo urodzilam syna z autyzmem i mam jeszcze inne problemy.to robi ze mnie niepoczytalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nieboszczyk, wyprowadze go z tego. mam cel w tym by zdrowiec. a poki co to proponuje zakaz malzenstw dla wszystkich nerwicowcow,cukrzykow,rakowcow,astmatykow,chodzacych w okulaarach,majacych hemoroidy itd. wesolo bedzie,tyle ze usc przestana istniec bo nie znam czlowieka kttoremu by nic nie dolegalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, tez sie nigdy nie ochajtasz. choroba to choroba,trudno. a jako lek proponuje browarka

 

-- 25 lis 2012, 17:33 --

 

carlosbueno, kazdy czlowiek ma jakas osobowosc. takiej calkiem prawidlowej to w dzissiejszych czasach ze swieca szukac. wiem to od psychiatry. kilka razy mialam badania w kierunku osobowosci. bonderline tez mi wychodzilo. a poza tym zgadzam sie z tym co napisales na temat osobowosci

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nieboszczyk, wyprowadze go z tego. mam cel w tym by zdrowiec. a poki co to proponuje zakaz malzenstw dla wszystkich nerwicowcow,cukrzykow,rakowcow,astmatykow,chodzacych w okulaarach,majacych hemoroidy itd. wesolo bedzie,tyle ze usc przestana istniec bo nie znam czlowieka kttoremu by nic nie dolegalo

jeśli planujesz wyciągnąc syna z autyzmu to zapewniaj mu za wszelką cenę od najmłodszych lat kontakty interpersonalne i starannie dobieraj środowisko w którym będzie przebywał syn.niewskazane będzie wysyłać syna do pierwszego z brzegu przedszkola,szkoły,dyskoteki.trzeba szczególnie uważać żeby nie wpadł w opresyjne środowisko.inaczej prędzej czy pózniej do niego dotrze że chodzenie do szkoły,na zabawy,na podwórko niema żadnego sensu,w szkole będzie się bawił ze skurwysynami w worek treningowy.dobieraj mu towarzystwo które rozumie takie problemy.co do tych cukrzyków,rakowców,astmatyków,alergików,okularników,żółtaczkowców,hemoroidowców to państwo może też niech nałoży zezwolenia sądu na zawarcie małżeństwa bo przecież siedzą,psują estetykę ulicy,straszą dzieci,wkurzają ludzi,zawadzają w przejściu,rozsiewają wirusa.państwo przecież nie dopuści do rozmnoży takich skażonych genów.kiedyś znalazłem na forum psychologicznym wątek pt.dlaczego wariatów wypuszczają z domu wariatów?

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, pierwsze słyszę że żółtaczka jest dziedziczna co do cukrzycy to też raczej nie. A alergia, astma czy noszenie okularów nie jest na tyle uciążliwe aby nie mieć dzieci czy może jeszcze zamknąć lub zabić tych ludzi.

Ty to na serio jesteś chyba wariatem skoro takie bzdury wypisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, pierwsze słyszę że żółtaczka jest dziedziczna co do cukrzycy to też raczej nie. A alergia, astma czy noszenie okularów nie jest na tyle uciążliwe aby nie mieć dzieci czy może jeszcze zamknąć lub zabić tych ludzi.

Ty to na serio jesteś chyba wariatem skoro takie bzdury wypisujesz.

pisze że jeszcze tylko tego brakuje żeby zabronic małżeństw powyższym ludziom skoro niedorozwinięci,autystycy,schizofrenicy,Downy muszą mieć jakąś specjalną zgodę sądu mimo że nie są ubezwłasnowolnieni.

takie chore poglądy właśnie ma społeczeństwo w imieniu którego sądy właśnie zabrania zawierać małżeństwa osobom upośledzonym.zacznijmy od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, pierwsze słyszę że żółtaczka jest dziedziczna
XCoś nowego.

 

A jak tak czytam to zastanawiam się... Ci wszyscy ludzie, np. mam kuzyna niby ma teraz 18, ale zachowuje się jak dziecko, jest upośledzony. Czy on kogoś znajdzie? Jak w ogóle wygląda sposób myślenia takiej osoby? Chyba nie zdaje sobie sprawy ze wszystkiego co się wokół niego dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, moj syn ma 3 lata jest slicznym,kochanym dzieckiem.jest rehabiliitowany jutro na11tez z nim jade bo w moim miescie nie ma placowki odpowiedniej dla niego.staram sie laczyc jego zaburzenia ze swoimi. staram sie. dziekki ze sie nim zainteresowales bo uwierz- malo kogo to obchodzi. nie gniewaj sie ale to co napisalam o usc i o tym wszystkim- podtrzymuje. a co do shizofrenii- to jest inny rozdzial mojego zycia.bolesny okrutnie. powiem tylko tyle- ciesze sie ze zyje i ze do tragedii nie doszlo.na razie,bo to nie skonczony rozdzial. ale teraz nie chce o tym myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×