Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsenność


alusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to kolejny mój post. Tym razem dotyczący bezsenności. Czy jest tu ktoś kto cierpi na to? Ja od tygodnia bez prochów nie usnę :( no a jak wezmą leki to pośpię ze 4 godzinki i tyle. Na początku przyczyną były ciągłe nerwy oczywiście związane z NN a teraz to moja psychika już sobie chyba zakodowała że mam nie spać i tak się dzieję. Nie wiem może to objaw depresji :( (ale przecież po kilku mało co przespanych nockach człowiek ma wszystkiego dość, nic mu się żywcem nie chce) Z tego co pamiętam zawsze miałam kłopoty ze snem przez nerwy, zresztą tak jak cała rodzina. Czasem miałam tak że nie spałam kilka dni ale to się unormowało, ciekawe jak teraz to będzie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Ja tez nie spie tak jak spalem kiedys.Czasami budze sie w nocy spocony i nie moge zasnac przez godzine.Ale jest coraz lepiej ze snem.Kiedys jak moja przygoda z NN idepresa sie azczynama to wogole nie spalem to bylo ostre naprawde.Mi sie wydaje ze musi minac troche czasu az sen powroci do normy.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bezsenność to najgorsze co może człowieka spotkać.

Ja łykam Zomiren 1mg i fruuuuuu, zasypiam bez tego kołowrotu powracających myśli i emocji.

Wcześniej niestety spałam po 3-4 godziny przez jakiś rok, a w sen zapadałam dopiero po kilku godzinach "usypiania".

Niestety, po Zomirenie sen jest sztuczny i trwa az 12 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sen już powoli się normuje ale i tak mam lęki że mogę nie zasnąć i tak wkółko. Mój organizm już chyba wymięka i potrzebuje snu dlatego te myśli że nie usnę pewnie go nie ruszają, a przedtem to był koszmar :( tylko na jak długo będę mogła spać??? Bo różnie to bywa raz śpie raz nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×