Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam piszę i proszę o pomoc


Kamil1993

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż trochę już dawno temu miałem pobyt w szpitalu normalnym tylko na oddziale psychiatrycznym 1 miesiąc,podczas pobytu leżałem i brałem Leki których nie znałem i nic o nich nie wiem,tylko znam leki jakie dostałem po szpitalu jest to Zolaxa,Haloperidol i Propranolol.Leki po szpitalu nakazano mi brać tak Zolaxa 1 raz dziennie na noc,Haloperidol 2 razy dziennie rano i na noc i Propranolol 2 razy dziennie rano i po obiedzie,Rozpoznano u mnie Schizofrenie w szpitalu i także po szpitalu mam już kilka wizyt za sobą u Lekarza Psychiatry,chodzę tak jak nakazał mi szpital.Otóż biorę leki regularnie i mam taki problem mi się wydaje że to z samopoczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o leki to z pewnością wykończony wiedziałby więcej, ale że bierzesz Olanzepinę, to podejrzewam że masz jakiś cięższy problem. Fajnie by było, żeby leki zwalczały wszystkie objawy. Samopoczucie nie zawsze można poprawić, ale można nauczyć się żyć z chorobą tak jak żyje każdy człowiek. A jeśli chodzi o szczęście, to z tym już trudniej. Chrześcijanie szukają pocieszenia w Biblii np. Coś się zawsze znajdzie co daje nadzieję. Mnie pociesza rozwój medycyny, sam z tego powodu zamierzam studiować ścisły kierunek. Może w przyszłości ludzie nie będą się musieli tak męczyć?

 

Napisz coś więcej, jak nie zapomnę o tym wątku to jeszcze odpiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil1993, ja też nie potrafiłem wytłumaczyć jak się czuję. Złe samopoczucie psychiczne tłumaczyłem chorobą. 1,5 roku cierpiałem, aż wreszcie doszły dyskinezy i poprosiłem lekarza o zmianę tak chwalonego solianu . Teraz wiem, że neuroleptyki potrafią upośledzić człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×