Skocz do zawartości
Nerwica.com

KONCIK FSIOWEGOGUPKA :D


niewiemocokaman

Rekomendowane odpowiedzi

hehe fenk ju 8)

Przy moim zaburzeniu i slabosci do Internetu nie wiem czy jest to dobry pomysl :D Szybko sie przywiazuje do ludzi..szczegolnie miłych, blyskotliwych i empatycznych:x Zdardze Ci sekret hahaha w sumie smieszna sprawa..kiedy sie tutaj zalogowałam i buszowałam namietnie po forum..natknelam sie na kilka Twoich postów:) Wydales mi sie takim milym i inteligentnym chłopem hahaha i zaraz pojawił się lęk:D "a co jak np oczaruje sie Toba bla bla bla a przeciez mam Męża" hahahaha Juz mi przeszlo:) co jakis czas dopada mnie bardzo irracjonalna mysl..przyzwyczaiłam sie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O!

jaki fajny temat :mrgreen:

ja żem zamierzam pomieszkać na usi bo tera kisze sie w mieście:bezradny: , se chałupe buduje tam dzie wrony zawracajom... a ja żem z podlasia pochodze i gware toże mam swoje... wiecie:

"są śledzi?

jest

da dwóch!"

a ostatnio żem byłam na wykopkach u babci i to była najlepsiejsza impreza w tym roku, a jak :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zemsta, psychiatryk to chyba dla Ciebie za mało :mrgreen: Twoje inwektywy są tak żałosne, że nie ma sensu ich nawet komentować. Dlatego to ma ostatnia moja wypowiedź w twoim kierunku.

aha, tobie sranie pod siebie już nie wystarcza... biedactwo :mrgreen:

 

-- 27 paź 2012, 16:07 --

 

Powietrzny Kowal, już se to wyobrażam.

A gdzie byłam? studia, studia... zjęcia zajęcia, nauka nauka i nuda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×