Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA + MIRTAZAPINA (California Rocket Fuel)


Lord Cappuccino

Co sądzisz o CRF?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o CRF?

    • Genialny mix
      24
    • Nie urywa d*py
      29
    • Ćpuński wynalazek
      15


Rekomendowane odpowiedzi

ladywind SSRI z miansą powinny tak zadziałać. Tu sertralina byłaby chyba lepszym wyjściem od paro. Jeśli mówimy o skutecznym działaniu przeciwdepresyjnym to jest i chęć do działania i motywacja, dobry nastrój, oraz brak lęku. To trudne do osiągnięcia ale u wielu możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind SSRI z miansą powinny tak zadziałać. Tu sertralina byłaby chyba lepszym wyjściem od paro. Jeśli mówimy o skutecznym działaniu przeciwdepresyjnym to jest i chęć do działania i motywacja, dobry nastrój, oraz brak lęku. To trudne do osiągnięcia ale u wielu możliwe.

 

A własnie tych czterech najbardziej mi brakuje :roll:

 

-- 08 sie 2013, 13:04 --

 

 

miko84, a jeśli chce się aktywizacji, kopa do życia?

 

nigdy bym nie przypuścił, ale ja bym do tego potrzebował dużych dawek benzo :lol: Jakieś 4 mg alpry dziennie :lol: Zamiast zamułki jest power :lol:

 

Nie chodziło mi o taki narkotyczny sztuczny power, bo taki to można mieć i po alkoholu, tylko o uwolnienie się od depresji i uzyskanie chęci do życia, a wtedy to i się ma ochotę za coś zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chodziło mi o taki narkotyczny sztuczny power, bo taki to można mieć i po alkoholu, tylko o uwolnienie się od depresji i uzyskanie chęci do życia, a wtedy to i się ma ochotę za coś zabrać.

 

nie znam ''naturalnych'' sposobów. Gdyby takowe były, to nie było by problemem z dobraniem leków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, tak, bo tak było a jak zaczelam brac wellbutrin to przeszlo w krotkim czasie i gdyby nie te coraz silniejsze lęki byloby idealnie, odlotowo, ale teraz po odstawieniu podejrzewam, ze wszystko wroci, bo tak bylo w przeszlosci juz po podobnych lekach, odstawilam i w krotkim czasie cale to go**o wracalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nawet po wenli mnie muli to po paroksetynie czy citalopramie, esci tym bardziej będzie mnie mulić? paro podobno dziala troche na dopamine, ale zarazem bardzo silnie na serotonine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, caly dzien niestety :/ nawet jak spie 8-12 godzin, moze nie tyle ze jakas wielka sennosc tylko uczucie wykonczenia, zmeczenia nie wiadomo czym, caly dzien. a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, ja tez, do tego po mircie czy innych lekach czuje sie rano taka skacowana

a bralas inne ssri? jak myslisz ktore z tych co wymienilam dawalyby najmniejsze zmeczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, ja tez, do tego po mircie czy innych lekach czuje sie rano taka skacowana

a bralas inne ssri? jak myslisz ktore z tych co wymienilam dawalyby najmniejsze zmeczenie?

 

Faktycznie mirta coprawda fajnie wpływa na spanie, ale na drugi dzien zamułka jak po wielkim przepiciu.

Brałam wczesniej paroksetyne, citalopram i esci... to z tych trzech paroksetyna mi pomogła. Uważam że dobrą wiedzę w tej kwestii ma Miko84 i kto wie czy własnie połaczenie SSRI z miansą dałoby efekt jakiego nam brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta wielka dawka wenli na mnie nie zadziała jak trzeba, przechodzę na sertrę i miansę - postanowione. O dziwo po odstawieniu mirty i dołożeniu wenli, spałem tej nocy całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, może akurat u nas zaskoczy i będziemy w stanie normalnie funkcjonować. Miansę już mam, teraz tylko muszę lekarzowi powiedzieć, że chcę wyjść z wenli, ciekawe czy nie będzie fochów strzelać, jak zasugeruję sertrę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pójdę do mojego poprzedniego lekarza. Nowy mówił, żeby mnie zdiagnozowała jakaś psycholożka. Nie mam zamiaru się w to bawić. Poprzedni lekarz jest bardziej ugodowy. Możliwe, że pójdę za jakieś 2 tygodnie już, jak ta nieszczęsna wenla nie ruszy. Po zwiększeniu dawki do 225mg nawet siedząc, leje się ze mnie jak z wodospadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×