Skocz do zawartości
Nerwica.com

rzucam terapie


Saanna

Rekomendowane odpowiedzi

Saanna, no ja też tak go traktuję. jak "swojego". ale to nie znaczy, że uważam, że mogę się z nim równac, wręcz przeciwnie. nie powinnam, to pewien nietakt z mojej str. ale ja już jestem taka chamska i bezczelna i wgl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale słabość nie jest zła. Moja raz ujawniła słabośc, byłam zaskoczona jak "przypadkowo" (?) wyszło na jaw, ze boi sie podrózowac. ja wowczas jej powiedzialam, ze jak to, to ona sie boi? ona na to, ze nie jest robocopem ;)

 

mój w sumie też okazał słabosc. ale nie przy mnie. przy mojej matce. chyba strasznie się przejmuje swoją pracą, angażuje. no nie wiem, nie mnie oceniac. mimo to uważam, że takich ludzi powinno byc więcej. którzy wysłuchają, wiedzą o Twoich wadach a mimo to akceptują Cię i szanują. fajnie.

ale i właśnie dlatego, że to robią ci terapeuci, to właśnie czuję się np. ja od swojego gorsza. ale jakoś to znoszę. xd wiem, ze nie jest idealny, tłumaczę to sobie, że to tylko jego praca, a po prostu zna się na swojej pracy i tyle. w rzeczywistości tez ma swoje problemy i niekoniecznie daje sobie z nimi radę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wierzył w terapię, ale musiałby to być jakiś megaguru, który zjadł wszystkie rozumy i wie jak mi pomóc. Bo co taki zwykły człowiek może zrobić. Trochę porozmawiać, zapytać o coś, w wyjątkowej sytuacji postawić jakąś tezę. Tak to przynajmniej wygląda w moim przypadku. Ale nie zamierzam rezygnować, bo wszystko ma swoją bezwładność i jak już postanowiłem chodzić to dokończę to co zacząłem. Może powinienem zmienić terapeutę, bo są rzeczy, o których chciałbym porozmawiać, ale nie mam z kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już żadną terapia glowy sobie nie zawracam . Jedno jest pewne gdy choroba jest nagła i nie wiąże się z okolicznościami życiowymi to terapię mozna sobie odpuścić .Nawet gdy czasem jakieś wydarzenie wprowadzi nas w chorobę to i tak są sytuacje że leki są niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już żadną terapia glowy sobie nie zawracam . Jedno jest pewne gdy choroba jest nagła i nie wiąże się z okolicznościami życiowymi to terapię mozna sobie odpuścić .Nawet gdy czasem jakieś wydarzenie wprowadzi nas w chorobę to i tak są sytuacje że leki są niezbędne.

No nie znowu ten fiut ? :roll: znów będzie wygadywał głupoty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×