Skocz do zawartości
Nerwica.com

rzucam terapie


Saanna

Rekomendowane odpowiedzi

Margerita32, no mi lekarz zmienił leki, ale już nawet nie próbowałam... wiesz. miałam niezłe jazdy po tych pierwszych i już się boję. muszę zaufać lekarzowi, a temu nie ufam. a że jeden lekarz jest na cały ośrodek dla uzależnionych i współuzależnionych to już swoją drogą... muszę zapisać się do jakiejś przychodni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, nie, indywidualna. Grupowa nie dla mnie..
dla mnie tez nie, tylko indywidualna mi odpowiadałaby najlepiej

 

pardon, że się wtrącę, ale... ja się dziwię, że wolicie indywidualną. ponoc grupowe są najlepsze i taka mi się marzy, ale nie mogę, póki mieszkam z moim źródłem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, wszystko zależy od tego, jaki kto ma problem. Moim głównym problemem i przyczyną lęków jak się okazuje jest to, że sama od siebie za wiele oczekuję, boję się sytuacji w której ktoś mi coś nakazuje, w której nie mam możliwości się "wycofać". Na grupowej są dość surowe zasady. Jak kiedyś miałam iść to kazano mi podpisać regulamin, np. nie można wyjść w trakcie trwania sesji jak źle się poczuję, jeśli nie przyjdę dwa rady to wyrzuciliby mnie z grupy..i takie tam..Dla mnie to za wiele. Ja muszę mieć dla samej siebie furtkę zapasową, wiedzieć że nikt mi nie urwie głowy jeśli się gorzej poczuję i będę musiała wyjść czy że nie dam rady przyjechać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margerita32, no może też sprawdzę w internecie, mi koleżanka polecała jednego lekarza... może skorzystam. ja mam ten problem, że muszę iść do faceta, a chyba więcej babek jednak jest. :D

 

kazano mi podpisać regulamin, np. nie można wyjść w trakcie trwania sesji

:shock: to jednak nie jest tak kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margerita32, zależy wszystko od Ciebie, na co się zdecydujesz. Na początku pewnie pójdziesz na indywidualną, a potem terapeuta może Cię zacząć przekonywać do grupowej... tak mi się zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, pewnie też zależy gdzie. Może ja trafiłam na dziwny ośrodek? :P

byc może... bo jakbym miała taki regulamin podpisac, to jeszcze ok, ale jakby się tego tak sztywno trzymali go, to już nie za ciekawie... bo jednak co? źle się poczuję, wybiegnę dwa razy i już mnie nie chcą? nie obchodzę ich? czułabym się strasznie... taka niechciana. :shock: nic nie znacząca. to by było odpychające. powinno się miec swobodę wyboru

 

-- 31 sie 2012, 23:32 --

 

zawsze robiłam co chciałam

no i tak byc powinno. nie powinniśmy byc do niczego zmuszani. nie powinno byc żadnych kar... no trochę empatii... ludzie!! :time::time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margerita32, każdy to inaczej znosi. :smile:

 

-- 31 sie 2012, 23:34 --

 

no tak ale to chodzi o to żeby nie zaburzać spokoju w grupie czy coś..Nie wiem, w końcu nie poszłam więc ciężko mi się wypowiadać. Wielu osobom pomaga. :)

 

no tak. w końcu nie jest się tam samemu. no ale mogliby chociaż udawać, że zależy im na nas. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak ja bym się upaliła z terapeutą, to chyba byłoby za bardzo ciekawie... :D bo mój terapeuta nie jest jakiś sztywny bez tego, więc co by było po trawce 8) normalnie zioooom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hymm a myślałam. bo ja czuję się gorsza, chociaż zdaję sobie sprawę, że nawet terapeuta nie jest idealny, ale musi grac idealnego i to im nieźle wychodzi. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×