Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemka!


Edhel

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu , a wlasciwie to chyba od poczatku mojego zycia mam wrazenie ze jest ze mna cos nie tak . Ciagle szukam siebie i probuje sie dowiedziec co jest powodem tego , ze czuje sie tak jak sie czuje tzn. bez checi do zycia tzw."ból istnienia" tez mi doskwiera. :? Pisalam o swoich hmm problemach na wielu forach... Może tutaj zdolam znalesc odpowiedz na moje pytania. Jest rzecz ktora nie pozwala mi zatracic sie w swoim egoizmie a mianowice to , ze nie tylko ja czuje sie okropnie , ale sa takze inni , ktorzy podobnie sie czuja. Niby banalne , ale cos w tym jest. ;) Tak poza tym mam 19 lat , a czuje sie tak na 16... lubie surfowac po necie , czytac ciekawe ksiazki , ogladac interesujace filmy , a przede wszystkim uwielbiam sluchac muzyki głównie slucham rocka , metalu , popu , rege ale w sumie na wszystkie inne nuty jestem otwarta no chyba , ze czegos juz naprawde nie da sie sluchac. Pozdrawiam^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Nie wiem dlaczego, ale strasznie nie lubię zwrotów typu siema, elo, heja, itp. Wydaje mi się, ze ludzie, ktorzy ich uzywaja sa pusci, glupi i wogole nie ciekawi. Wybacz, ze pisze to w twoim watku, ale musialem sie gdzies wyzalic : ) Nie bierz tego do siebie, moge sie przeciez mylic.

 

Powodzenia w zmaganiach z zyciem : ),

I've become Comfortably Numb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Nie wiem dlaczego, ale strasznie nie lubię zwrotów typu siema, elo, heja, itp. Wydaje mi się, ze ludzie, ktorzy ich uzywaja sa pusci, glupi i wogole nie ciekawi. Wybacz, ze pisze to w twoim watku, ale musialem sie gdzies wyzalic : ) Nie bierz tego do siebie, moge sie przeciez mylic.

 

Powodzenia w zmaganiach z zyciem : ),

I've become Comfortably Numb.

 

Wiesz napisałam "siemka" bo wszystkie tematy zaczynały sie od "witam" ... więc tak jakos to wyszlo:] Wybaczam ...

 

dzieki za mile powitanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) z tej króciutkiej notatki o Tobie da się wywnioskować że jesteś bardzo wartościową osóbką :) A uczucie że ze mną jest coś nie tak też zawsze mialam. No i też mam 19 lat. Zainteresowania też mam podobne więc myslę że jestem w stanie Cię zrozumieć więc jeśli będziesz chciała sie z kimś podzielic swoimi problemami albo poprostu pogadać to służę swoją osobą. Pozwol że podzielę się z Toba swoim spostrzeżeniem- doszłam właśnie do wniosku że dopiero w takich miejscach jak to mozna poznac ludzi naprawdę wartościowych... Bo przecież ciężkie życie i cierpienie nas ubogaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) z tej króciutkiej notatki o Tobie da się wywnioskować że jesteś bardzo wartościową osóbką :) A uczucie że ze mną jest coś nie tak też zawsze mialam. No i też mam 19 lat. Zainteresowania też mam podobne więc myslę że jestem w stanie Cię zrozumieć więc jeśli będziesz chciała sie z kimś podzielic swoimi problemami albo poprostu pogadać to służę swoją osobą. Pozwol że podzielę się z Toba swoim spostrzeżeniem- doszłam właśnie do wniosku że dopiero w takich miejscach jak to mozna poznac ludzi naprawdę wartościowych... Bo przecież ciężkie życie i cierpienie nas ubogaca...

 

:oops: dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×