Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nigdy w życiu się nie zakochałam/em.


Sian

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse,

wszyscy mamy rózne dni i na tym pologe,ze trzeba o to dbac i sie troszczyc bo inaczej nic z tego nie bedzie, to o czym piszesz świadczy o małej dojrzałosci emocjonalnej Twojej, chodzi o to ,ze nawet jak sie pokłocisz , cos ci nie pasuje to warto i tak a nie ze w chwili słabosci ktos sie nasuwa i sie wydaje komus ze to juz jest lepsza i tamto to nie , bo to nie tak, tak miło0ści nie zbudujesz i nie siegniesz po nia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, dziękuję Tobie serdecznie za odniesienie się do moich postów Asia ! :) Była dziewczyna zarzuca mi, że jestem dzieckiem, i jeszcze nie dojrzałem. Heh, boję się, że to prawda. Trudno, już mam na to sposób, postaram się jakoś to zagłuszyć i nie myśleć o tym, bo jestem pewien, że i tak sobie z tym nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse,

może jesteś trochę, ale to nie znaczy ze jesteś złym człowiekiem Tomku, może po prostu popatrz na problem z innej strony i wtedy dostrzeżesz rzeczy do tej pory niewidoczne, co nie znaczy ze ich nie było były tylko Ty patrzyłeś z jednej strony, to jak sześcian ze ścianami, jak patrzysz na jedną stronę to nie widzisz drugiej, przeciwnej, żeby zobaczyć drugą musisz go obrócić albo obejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moniqe33,

miałs psa , to to sie dopiero kocha, ech i jak macha tym ogonem jak przychodzisz do domu i skręca sie cały prawie w kłebek,

kup sobie psa , spaniela najlepiej

 

 

wole kotki :P

 

chciałabym miec kotka ale właścicielka nie pozwala i mam zamiar ja błagac na kolanach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moniqe33,

ale koty sa inne takie raczej egoistyczne i samotnicze a psy są stadne stworzenia i widac to na kazdym kroku .ze pies lubi towarzystwo, moj pies jak przy6chodzia pora spania to szedł sam do pokoju i właził do siebie pod stół , ale jak nikt nie szedł za nim spac to przychodziła do pokoju i tak patrzyła z wyrzutem ,e juz pora spac a tu siedza i ona nie moze sie połozyc, jak to nie działało to sie kładła dalej w duzym pokoju ,ale było widac ze czeka az człowiek pójdzie spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×