Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mówią na mnie frank


FrankSinatra

Rekomendowane odpowiedzi

FrankSinatra, Nie obrażaj się tak szybko. Początkowo miałem wrażenie że robisz sobie jaja z tym pisaniem, ale też bym wariował jak bym teraz miał uczyć się polskiego. Pamiętasz tego policjanta z "Allo Allo"? Ludzie często nie przewidują że jak mówią do neurotyków czy wrażliwych osób to oni to wszystko biorą do siebie. W podstawówce jest jeszcze gorzej, kiedy ma się różne ksywki na długi czas.

Też myślałem że mam duszę artysty, ale teraz mam nerwicę i jak mnie coś natchnie to jestem tylko zdołowany :evil: .

Sprawdzanie poprawności można zainstalować praktycznie w każdej przeglądarce. Nie wiem czy samo podkreślanie wiele pomoże, ale może przyspieszyć naukę przez poprawianie podstawowych błędów. Jakby forumowicze bardzo marudzili to możesz próbować pisać w jakimś wordzie (np. Libre Office), gdzie jest autouzupełnianie wyrazów i później po prostu kopiować tekst.

Mi to twoje pismo jakoś bardzo nie przeszkadza, niektórzy są rdzennymi Polakami i piszą niewiele lepiej, ale jak kiedyś będziesz musiał coś załatwić w urzędzie albo napisać coś do dziewczyny to byś już coś tam znał. Praktyka czyni mistrza.

A z ciekawości jaki jest twój język ojczysty? Czy coś tworzysz?

Przykro mi że tak wyszło z tym przywitaniem. Mam nadzieję że się nie przejmujesz. Na forum jest dużo samotnych ludzi, a chyba niewielu jakoś z tego wychodzi (przynajmniej nie od razu). Taka wspólna samotnia...

Trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako król NetWars chciałem bardzo przeprosić za zachowanie mojego nadwornego głupka. Jest to osobnik którego od lat próbujemy pozbyć się z naszego forum i na początku byliśmy zadowoleni że zaczął udzielać się tutaj. Po czasie jednak doszedłem do wniosku że trzeba bronić tak wspaniałomyślnych i miłych ludzi, czyt. Was.

Obce jest mu poczucie humoru, smak jak i godne zachowanie, jest żałosnym idiotą siódmej gęstości czego ten temat jest idealnym przykładem.

Faktycznie od paru miesięcy zaczęliśmy się zastanawiać czy z jego głową jest wszystko w porządku, więc cieszy nas fakt że trafił do Was.

Jeśli jako specjaliści uda wam się zdiagnozować co jest z nim nie tak, czeka na was nagroda pieniężna, jeśli znajdziecie jakiś sposób aby głupek przestał wypowiadać się i tworzyć tematy na naszym forum czekają was dwie nagrody.

 

Pozdrawiam,

Król NetWars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×