Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Zabytki archeologiczne wykopane z ziemi są własnością Skarbu Państwa. Osoby, które je znajdą, są zobowiązane powiadomić o tym konserwatora zabytków, w przeciwnym razie mogą odpowiadać za przywłaszczenie mienia i grozi im do trzech lat wiezienia

 

 

Daj se spokoj sweetlady. Oczywiscie bede kopal i oddawal wszystko naszemu kochanemu Państwu. Oczywiscie mam nadzieje ze widzisz w tym wszystkim irioniczny akcent. Juz bardziej bym sie martwil trafieniem wlasnie na urwilapka;)

 

koniec offtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja cud dieta zwana pracą :D : śniadanie zero-zaspałam,obiad barszcz wegetariański bez tłuszczu z makaronem,drożdżówka,przekąska-kawałek surowej cebuli,kolacja- jabłko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadwaga chyba ma też wpływ na depresję, chociaż nie jestem też pewna, bo nadwagi nie mam i nigdy nie miałam, ale wiem, że jak dojdzie mi kilka kg to od razu gorzej się czuję.. chociaż pewnie to i tak moje zaburzenia :P

 

a co do walki z kg to dzisiaj byłam na treningu, potem zumba i nordic walking :) a wczoraj zaczełam A6W znowu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja! :D Ja kiedyś ważyłam 70 kg, po ponad dwóch latach brania leków przytyłam 23 kg, masakrycznie dużo. Dietę rozpoczęłam 25 dni temu z początkową wagą 93 kg. Na dzień dzisiejszy ważę 87,4 kg czyli schudłam ponad 5 kg. Stosuję dietę , czyli mniej żreć :P jadam tylko śniadania, przede wszystkim białko i błonnik. Czasem na kolacje zjem jakiś owoc. Zamierzam zejść do 80 kg, prawie połowę sukcesu mam za sobą/ Trzymać kciuki, mam nadzieję, że dotrwam do końca.

 

-- 01 lut 2013, 17:00 --

 

Wczoraj byłam mieście, kupowałam sobie spodnie, dwa rozmiary mniejsze, to samo z bluzkami. jupi jupijajej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my sobie prowadzimy wątek motywacyjny na fejsie.

:yeah:

 

Poza tym nadal ćwiczę 4- 5 razy w tygodniu z Ewą i 10 min z Mel co dzień na brzuszek. Za jakieś 3 tygodnie zacznę walkę A6W. :)
Jako osoba zaawansowana będzie to dla Ciebie za łatwe, tzn. początkowe treningi. Na Twoim miejscu a6w zacząłbym od połowy gdzieś, jak nie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dieta MŻ to najlepsza dieta ;) polecam :)

pod warunkiem, ze odżywiamy się racjonalnie.

 

O diecie BłedzacegoAniołka powiedzieć tego nie można. :?

 

nie no jasne ;) chociaż zejście z całej tabliczki czekolady dziennie na pół tabliczki to już ogromny sukces dla kogoś kto nie wyobraża sobie życia bez czekolady :) wiadomo, że zawsze można gdzieś przegiąć nawet przy zdrowym odżywianiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne chociaż zejście z całej tabliczki czekolady dziennie na pół tabliczki to już ogromny sukces dla kogoś kto nie wyobraża sobie życia bez czekolady :) wiadomo, że zawsze można gdzieś przegiąć nawet przy zdrowym odżywianiu.
Albo przerzucic sie na ciemną czekoladę, nie jest tak kaloryczna, ale bardzo intensywna w smaku, wystarczy kilka kostek dziennie /najlepsza z chili albo skórka pomarańczową :P

 

BladzacyAniolek, jeden posiłek dziennie moze byc pułapką, zachamuje Ci sie przemianę materii i przestaniesz chudnąć, poza tym możesz sobie rozwalic żoładek . Lepiej 5 małych porcji dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, jeden posiłek dziennie moze byc pułapką, zachamuje Ci sie przemianę materii i przestaniesz chudnąć, poza tym możesz sobie rozwalic żoładek . Lepiej 5 małych porcji dziennie.

Poza tym na dłuższą metę ciężko z wytrwałością,żeby się nie skończyło napadem :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×