Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o pomoc


zapotrzeba

Rekomendowane odpowiedzi

pisze tutaj poniewaz nie wiedzialem gdize umiescic ten temat , mam 20 lat i iq stwierdzone na 140 , a od okolo roku nie potrafie powiedziec co mam na mysli , brakuje mi slow , czuje taka pustke w glowie otepienie,znaczaco zmniejszyla mi sie koncentracja i jasnosc umysla oraz pamiec krotkotwala a potrafie sobie przypomniec rzeczy ktore przezylem majac 5 lat jezeli juz cos mowie to bazuje jeszcze na tym czego dowiedzialem sie przed tym stanem , czuje takie odrealnienie jakby nic nie bylo prawdziwe , z gory dziekuje i czekam na jak najszybsza odpowiedz jak i przeniesienie do prawidlowego dzial u , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak lapie ciagly bezdech , nie moge ziewnac (tzn nabieram powietrze ale nie moge go oddac, cos jakby nie zaskakiwalo i wracalo ) przezylem 1.5 miesieczna diete zlozonej z herbaty papierosow i czekolady co zaowocowalo refluksem zoladkowym ,mialem zalamanie nerwowe i przez pol roku zylem w zagrozeniu zycia , ale co jest najciekawsze wszystkie nieprzyjemne dolegliwosci zniknely, nawet odzyskalem jasnosc umyslu i powrocil stan pewnosci bytu gdy przez 2 dni nic nie jadlem , nie palilem , pilem jedynie wode , w zwiazku z czym boje sie isc do psychiatry poniewaz uwazam ze to moze byc spowodowane jakims pasozytem a on bedzie mnie faszerowal lekami zapewne , jak myslisz co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz miec depresje,ale mozesz też miec poczatki schizy idx do lekarza powiedz psychiatrze dokładnie swoje objawy i niech ci postawi diagnoze skoro samo nie przeszło to juz raczej nie przejdzie, moze to jakies zburzenie charakteru sie uaktywniło, to co napisałes podchodzi pod wszystkie trzy choróbska z tym ze raczej nie jest to schiza paranoidalna,ale kto wie..do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapotrzeba,

jeśli stałęś sie bardziej emocjonalny i cieszysz sie bardziej z wygranej, czyli odczuwasz pozytywne emocje bardzo mocno to raczej nie depresja i nie schiza , bardziej coś z zaburzeniem charakteru, nie wiem moze jakis Chad albo cos innego, nikt ci nie postawi tutaj diagnozy i lepiej naprawdę sie przywitaj z psychiatrą , ponieważ niekontrolowane zaburzeia charakteru potrafia przynieśc opłakane skutki , to tyle , idź do lekarza P. i napisz nam co i jak i pamiętaj,ze za pierwszym razem diagnoza moze byc mylna naforum sa ludzie , którzy bardzo długo czekali napraidłowwą diagnozę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze pochodze z takiego miasta ktore chyba zostalo skarane przez boga lekarze to zakompleksieni egocentrycy z intelektem podlogi , psychiatrzy to konowaly dla mojej mamy zdiagnozowali schize a miala tylko depresje , dla mnie "pani doktor" powiedziala zebym sie leczyl psychicznie jak jej powiedizalem ze nie moge sie niczym najesc a mialem po prostu refluks i niedobor witamin ktore sam sobie zdiagnozowalem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapotrzeba, poszukaj popytaj sie wśród znajomych, albo w necie poczytaj opinie o lekarzach moze w jakims większym mieście obok, napisz maila do kogos kto chodzi do lekarza jesli bedziesz tym lekarzem zainteresowany, czasem warto wydac troche kasy i raz na jakis czas moze nawet do Wawy pojechac na konsultacje wspomagajac sie na co dzien lokalnym psychiatra. czasem wartto iśc do paru lekarzy porozmawiac, wybrac tego z, którym ci sie najlepiej wspólpracuje, skoro taki madry jestes to sobie radź, moze poszukaj w jakims większym miescie psychiatre od konsultacji a normalnie chodź do lokalnego lekarza ,mozesz tez chodzić z NFZ w miedzy czasie isc na wizyte prywatna wtedy masz tego wiecej i cześciowo za darmo, jak masz ubezpieczenie to mozesz równiez i do wiekszego miasta sie zapisac gdzies w kolejce i tam własnie na konsultacje a jednoczęśnie tez z funduszu chodzić u siebie, popatrz w necie w klinikach uniwersyteckich nie wiem , ja nie patrzyłam , bo ja chodze do psychiatry z polecenia i jestem zadowolona, ale ja bym chyba od jakiś klinik uniwersyteckich zaczęła jak chcesz kogos mądrego i super, psychiatrzy tez są profesorami, wykładają na Akademiach medycznych, prowadza badania a jednoczesnie lecza , szukaj , powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×