Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

mi to żal tych wszystkich pożal się boże kibiców :D wielcy Polacy a teraz to na nich wyklinają..no naprawdę..żenada . Kibic jest na dobre i na złe. Było cudów nie oczekiwać..

 

SIATKARZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLSKA: BRAZYLIA JUTRO GODZINA 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Polański może i tak , ale Obraniak zaliczył chyba najwięcej strat , noi ten Boenisch ( czy jak to się tam pisze) był łatwo ogrywany , a nie wspomnę o jego podaniach ;)

dominika92, Chciałbym ich pochwalić i mógłbym to zrobić bo przecież walczyli , ale liczą się fakty , a fakt jest taki , że odpadli i zajęli ostanie miejsce w grupie , więc nic dobrego nie mogę o nich powiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka reprezentacja jaki motłoch dla ktorego gra !!

Nic się nie zmienia i nigdy nie zmieni właśnie z powodu motłochu śpiewającego "nic się nie stało" , oraz dziennikarzy czy "fachowców" którzy dziękują w telewizji polskim piłkarzykom za występy !!

 

Najgorsza drużyna mistrzostw. Ostatnie miejsce w najsłabszej grupie.

 

A wiecie jaką kasę dostawali?

Wiecie?

Na łamach tvp.sport ostatnio mówili o tym

25 tysięcy euro za występ w reprezentacji NIEZALEŻNIE OD WYNIKU .

Co ich ma motywować?Kto w Polsce zarabia 300 tysięcy pln za 270 minut "pracy" i to pracy na poziomie kwalifikującym do dyscyplinarnego zwolnienia?

25 tys euro to tylko apanaż za 1 mecz na Euro. A gdzie reszta?

 

W dupie mają więc pijany motłoch ktory i tak wszystko łyknie.Żadnych konsekwencji.

Prawdziwy kibic to nie frajer , którzy wszystko łyknie , jak niektórzy z Was tutaj twierdzą.

Prawdziwy kibic to ten , ktory wymaga elementarnego zaangażowania .

Ponad 1000 dni szykowali się w spokoju, bez meczów eliminacyjnych do mistrzostw.

Przygotowali się do 45 minut każdego meczu.

Jak szanować tych pajacyków, ktorzy zarabiając 100 tysięcy złotych za mecz nie potrafią należycie wykonywać swoich zawodowych obowiązków?

To tak, jakby mając zakontraktowaną pracę na caly etat , po 4 godzinach paść na ryj i iść do domu.I tak każdego dnia.

Czy ktoś wtedy powie "nic się nie stało"?

Nie. Wyleci się na ryj z hukiem i trzaskiem

Nie usprawiedliwiajcie więc tych wyżelowanych pajacyków bez ambicji, którzy maja Was w głębokiej du.pie, czego dowodzą za każdym razem kiedy wyczłapią na boisko.

Szkoda , że w końcu dołożyli tego orzełka do koszulek. Nie zasłużyli na noszenie naszego Godła na piersi.

Aha - Smuda dostawał 250 tysięcy EURO za mecz...........

Ale przecież "nic się nie stało" i

"już za cztery lata Polska będzie mistrzem świata."

 

We Francji, po ostatnim blamażu na MŚ w RPA na zbity pysk wyrzucili wszystkich.....

Teraz po 2 latach mają fantastycznie grająca reprezentację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam przewidywałem odpadnięcie Polski w fazie grupowej mimo że to najłatwiejsza grupa ME w historii tego turnieju.

Polacy poza trójką z Borusii( Piszczek totalnie bez formy) i bramkarzami nie ma zawodników na europejskim poziomie a Smuda to trener z poprzedniej epoki. Drużyna Polski w ogóle nie ma kondycji potrafi zagrać na pełnych obrotach góra 45 minut co była znakomicie widoczne we wczorajszym meczu to ewidentna wina szkoleniowca bo zawodnicy innych drużyn np Hiszpanii, Anglii, Niemiec maja dużo cięższe dłuższe sezony za sobą niż polscy piłkarze a są świeżsi. Jak nie mamy wielkich umiejętności piłkarskich trzeba to nadrabiać kondycją, wybieganiem tacy Grecy piłkarsko zbliżeni do nas dzięki lepszemu przygotowaniu kondycyjnemu, trenerowi, taktyce awansowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się , że to wszystko wina BILETÓW dla rodzin piłkarzyków !!

Z Grecją zawinił dach, ale generalnie jak uparcie twierdzi nasz kapitan WSZYSTKIEMU winny jest fakt, że ich rodziny bilety na mecze dostawały na ostatnią chwilę.....

I wszystko jasne.

 

http://www.sport.pl/euro2012/10,109079,11952429,Blaszczykowski__wygarnalem_prezesowi_PZPN__licze_sie.html?v=1&obxx=11952429#opinions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy. Już myślałem że zgania na ulewę swoją porażkę bo przez nią nie mogli pokazać swojego kunsztu technicznego no ale w ulewie grali dużo lepiej niż w czasie drugiej połowy kiedy nie padało. w ogóle odkąd Czesi się dowiedzieli że muszą wygrać aby przejść dalej to Polska przestała istnieć, Czesi nie mieli tak słabej reprezentacji od lat a i tak za wysokie progi dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba wiedzieliście przed meczem, że nie jesteśmy potęgą :bezradny: to po co tu sztuczne kibicowanie :bezradny:

ja se nie robiłem wielkich nadziei ale ludzie którzy niezbyt się na futbolu znają i niepoprawni optymiści głęboko w to wierzyli albo dali się uwieść propagandzie medialnej. Gdybyśmy nie organizowali mistrzostw to byśmy w życiu nie awansowali na nie z taką grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mamy słabą drużynę i wszyscy o tym wiedzą więc skąd to zdziwienie..3 czy 4 dobrych piłkarzy nie wystarczy. Co mógł sobie zrobić biedny sam Lewandowski ..dlatego mnie wkurzała całą ta otoczka..wielcy kibice wszyscy, wielce wszędzie flagi na rowerkach , samochodach, twarzach... :bezradny: Ja od początku zakładałam, że pewnie nie wyjdziemy z grupy, a jak słyszałam obstawianie 3:0 to mi się śmiać chciało..jasne..nagle staliśmy się nie wiadomo jak dobrzy..najsłabsza grupa, ale i tak mimo wszystko jesteśmy słabsi. I tak grają lepiej niż kiedyś...

Ale ludzie robili z siebie wielkich kibiców i patriotów do czasu..aż się okazało że jednak nie wyjdą z grupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika-po raz pierwszy chyba się z Tobą zgadzam....

 

Ale powiedz mi DLACZEGO nie mamy oczekiwać od tych pajacyków DOBREJ gry na europejskim poziomie?

Dlaczego małe Czechy, mała Dania, mogą ?

Nas jest 40 milionów luda, mamy stadiony, mamy 3/4 roku idealne warunki do grania, piłkarzyki są jedną z lepiej zarabiających grup w Polsce.Dlaczego więc? Czego im brakuje?

Dlaczego Norwegia, Słowenia,Szwajcaria,Grecja,Węgry, Serbia,Walia, Szkocja,Armenia,Rumunia , Estonia są przynajmniej 30 miejsc wyżej w Rankingu FIFA ?

 

Niech mi to ktoś wytłumaczy.

 

Dlaczego siatkarze i piłkarze ręczni mogą, a pajacyki nie?

 

Bo pajacyki mają ponad 100 tysiaków za mecz, niezależnie od wyniku.

Pomyślcie sobie. Dwudziestokilkuletni półgłówek bez szkoły , który pomimo całkowitej przeciętności w tym co stara się robić ,jest ustawiony do końca życia na poziomie niedostępnym dla przeciętnego człowieka.

 

Pierw efekty-potem kasa

 

Inaczej zawsze będziemy jak frajerzy spiewać że " nic się nie stało", tylko po to , aby nie było nam głupio w gębie

 

Mając takie warunki, talkie zaplecze ludzkie i taką KASĘ pajacyki powinni chyba być powyżej drużyn ,które wymieniłem?

Skoro nie są -zabrać im kasę.

 

Aha. Kilka dni temu czytałem analizę finansowej firmy analitycznej.

Wyliczyli wszystkie koszta jakie Polska poniosła z racji organizacji turnieju .

Policzyli wszystkie wpływy.

I okazuje się , że ABY WYJŚC NA ZERO każdy bilet na euro 2012 musiałby kosztować 25 tysięcy pln.

Niezły busines nie?

Czyli do każdego biletu Polacy muszą dołożyć ponad 20 tysięcy

A ile w sumie biletów sprzedano? jakie mamy "plecy"?

A to wszystko po to , żeby pajacyki mogli zagrać na mistrzostwach bez eliminacji, których by jak zwykle nie przeszli.

Bo stadiony teraz trzeba będzie porozbierać , gdyż nikt nie zamierza ich utrzymywać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze mecze , kończące rywalizację w grupie B naprawdę na wysokim poziomie .

Portugalia vs Holandia

 

Widać , że CR znów zaczął grać tak jak w klubie , dwie cudnej urody bramki . Niestety , Holendrzy faworyci do wygrania całego EURO , odpadają , ale z taką grą nie mieli czego szukać , same gwiazdy nie wystarczą (Van der Vaart , Sneijder , Robben , R van Persie , Huntelaar) trzeba tworzyć zespół .

 

 

Dania vs Niemcy

 

Oglądałem , tylko końcówkę tego meczu . Cieszy bramka Podolskiego (100 występ w kadrze ) , Duńczycy momentami pokazywali kawał dobrej piłki , ale to za mało :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×