Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Co do meczu Barcy z Bayernem to szanse są wyrównane Bayern ostatnio w wybornej formie a barca w średniej ale wiadomo barca to barca i nawet bez formy może przejść. A co do drugiego półfinału to Real raczej wygra. W sumie to bym wolał finał hiszpańsko- niemiecki niż jedno krajowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto bardziej lubi :) Ja uwielbiam Hiszpanię, więc chciałabym widzieć w finale 2 hiszpańskie kluby. A na pewno Real, bo to mój ulubiony klub.

Co do przejścia klubów do finału-mam przeczucie, że skończy się to tak samo jak rok temu. Wszyscy nastawili się na Real i Barcę, a tu niespodzianka. Dla mnie niemiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej cieszy że w półfinale nie ma tych anty futbolistów i fuksiarzy z chelsea czy Arsenalu którego nie lubię z osobistych powodów. Za Realem nie przepadam ale w sumie od 11 lat nie grali w finale i może w końcu czas to przełamać, barce lubie choć ta i ich tici- taca już powoli brzydnie ludziom i w sumie nie ma dla mnie większego znaczenia kto awansuje, najlepiej niech Ci co zagrają szybki ofensywny futbol.

 

-- 23 kwi 2013, 23:09 --

 

no i Bayern wygrał 4 0 Barca chyba ju się skończyła bo dziś grała na poziomie polskiej reprezentacji prawie że a Messiego w ogóle nie było widać może przez kontuzje ale po co go wtedy cały mecz trzymano na boisku skoro nic nie dawał drużynie. Teraz to barsie już nawet cud nie pomoże w rewanżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po hiszpańskim finale :(

carlosbueno-Niby im cud nie pomoże, ale w 1/8 finału też nie było ciekawie, a jednak w rewanżu wbili Milanowi 4 bramki nie tracąc nawet jednej. Może i teraz się uda.

Co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi-też nie lubię ligi angielskiej. Oprócz chamstwa nic innego nie prezentują. Real powinien w końcu po 11 latach zagrać w finale i wygrać 10 puchar. A tiki-taka Barcy nie jest najgorsza. W reprezentacji Hiszpanii doprowadziła do zwycięstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znerwicowana92, wątpię żeby tym razem barsie się udało Bayern jest jednak lepszy od Milanu no i wygrał 4 do 0 a nie 2 do 0. A co do tiki taki to dziś była ona totalnie bezproduktywna zresztą jak często ostatnio u barcy z samego posiadania piłki sytuacji się nie tworzy.

A tak w ogóle to 2 bramka była ze spalonego no ale wcześniej powinien być karny dla bayernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę opisywać co mam ochotę zrobi Lewandowskiemu. W reprezentacji na niego liczyłam, podobnie jak miliony Polaków. A w Borussii się popisuje. Jeszcze przeciwko Realowi! Mam nadzieję, że na początku rewanżu dostanie drugą żółtą kartkę.

Pocieszeniem dla mnie(i pewnie dla wszystkich kibiców Królewskich) jest to, że Real ma REALną szansę na awans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znerwicowana92, Real zagrał słabo gdyby nie głupi błąd Hummelsa by było 4 do 0, w tym roku niemiecka piłka górą jak widać. A co do Lewandowskiego to on jest klasycznym wykańczaczem a nie kreatorem i bez odpowiednich podań których nie ma w reprezentacji niewiele zdziała. Na jego miejscu w ogóle bym nie odchodził z Borussi bo w innym zespole może mu się nie udać tak zaaklimatyzować i może być tylko rezerwowym w takim Bayernie czy MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski wbił 3 bramki Realowi, bo koledzy z drużyny dobrze mu podawali. Takie to każdy piłkarz by strzelił. I nie skomentuję 4 gola z karnego, który moim zdaniem był niesłusznie podyktowany.

 

Właśnie karny był słusznie podyktowany ;) Bodajże Xabi Alonso mocno wpadł w Reusa, gdy ten próbował opanować piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca żegnaj, mamy niemiecki finał, póki co bayern prezentuje się lepiej niż wczoraj Borussia no ale zobaczymy co będzie za 3 tygodnie.

 

-- 01 maja 2013, 23:04 --

 

Bayern Barca 7 0 tego chyba nikt się nie spodziewał. Barca musi się wzmocnić zwłaszcza w obronie, Puyol to już przeszłość, a i w ataku nie poraża jak Messi jest bez formy, kontuzja to zupełnie nie ma kto strzelać. Zresztą oni się chyba już wypalili częściowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realowi niewiele brakowało do awansu. Kilka minut dłużej i byłby w finale.

Co do Barcelony jestem rozczarowana. Nie poznaję tego klubu. Czy to aby na pewno ta sama Barca, która 2 lata temu wygrała LM, a rok temu odpadła w 1/2 niewielką różnicą?

A na miejscu Lewandowskiego, po dzisiejszym meczu bym się bała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w roli faworyta widzę Bayern zdecydowanie, ale myślałem że real w wygra z bvb a jednak sie pomyliłem czyli wszystko możliwe ale piłkarsko bayern gra obecnie najlepszą piłkę na świecie a Robben i Ribery non stop wkręcają obronców w ziemie. A co do wczorajszego meczu to może gdyby Real szybciej strzelił bramkę to by awansowali, po strzeleniu pierwszej to stała sie zupełnie inna drużyna i już myślałęm że tą 3-cią strzelą.

Borussia nie wytrzymała kondycyjnie wg mnie może dlatego że grają non stop tym samy składem praktycznie cały sezon a taki bayern robi dużo rotacji i więcej świeżosci widać i pełne 90 minut na wysokich obrotach gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzyłam, że strzelą 3. Już widziałam ich kolejny strzał i okrzyk ''Real Madryt w finale LM''. Ale niestety na ziemię sprowadził mnie gwizdek sędziego :( Szkoda, że Real nie rozkręcił się minutę wcześniej albo nie wykorzystał okazji z początku meczu.

Jeżeli chodzi o finał, to o wiele bardziej prawdopodobna wydaje mi się wygrana Bayernu. Wystarczy spojrzeć, co ten klub zrobi z Barceloną. Borussia tak łatwo z Realem nie miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Bayern wygrał, moje przewidywania sprzed kilku tygodni się sprawdziły

Borussia nie wytrzymała kondycyjnie wg mnie może dlatego że grają non stop tym samy składem praktycznie cały sezon a taki bayern robi dużo rotacji i więcej świeżosci widać i pełne 90 minut na wysokich obrotach gra.
moim zdaniem Bayern wygrał zasłużenie. Borussia zagrała lepsze pierwsze pół godziny, ale im dłużej mecz trwał tym Bayern zyskiwał większą przewagę i gdyby nie Wiedenfeller mógł być pogrom. Już w pierwszej połowie Robben mógł zaliczyć hat tricka, no ale i tak został w końcu bohaterem. Najbardziej żenujący to był ultra stronniczy komentarz Szpakowskiego, który wydarzeniu na boisku dopatrywał się działania Polaków, a Polacy zaczęli mecz bardzo dobrze od kilku niezłych sytuacji ale później zaczęli gasnąć jak cała Borussia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że Borussia nie wygrała, bo nie wydaje mi się, żeby w najbliższym czasie miała okazję zagrać w finale LM, w przeciwieństwie do Bayernu. Tym bardziej po transferze Lewandowskiego.

Poza tym wolałam, żeby wygrała Borussia, bo:

1. Mój ukryty patriotyzm wygrał :P

2. Real miałby wytłumaczenia, że przegrał z najlepszą drużyną w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znerwicowana92, Ja tam nikomu nie kibicowałem, ale Bayern w przekroju całego spotkania grał lepiej i zasłużenie wygrał a Polacy grali dobrze tylko przez pierwsze pół godziny, czyli jak nasza reprezentacja ;) A Borussia po sprzedaży Goetzego i prawdopodobnie Lewandowskiego aż tak silna nie będzie, poza tym sporo szczęścia mieli w tym roku w LM w drodze do finału zwłaszcza w ćwierćfinale. A Bayern mimo że wygrał LM dalej się wzmacnia kadrowo, tylko zobaczymy jak Guardiola se poradzi jako trener bo poza Barcą innej drużyny nie prowadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Zgadzam się, że Bayern grał lepiej i zasłużył sobie na wygraną, ale żałuję, że Borussia nie wygrała. Wydaje mi się, że Guardiola może nie poradzić sobie w Bayernie, w końcu to inny klub, inna liga. Chyba, że w Monachium zaczną grać tiki-takę :D Liczę też na to, że w kolejnej LM Real z nowym trenerem pokaże się z jak najlepszej strony i w końcu zagra w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×