Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo wielka walka Mayweather vs Pacquiao jak typujecie co się może wydarzyć

Mayweather wygrywa na punkty. Manny był grożny parę lat temu, a teraz walczy strasznie zachowawczo, to już nie ten sam zawodnik. Oczywiście dalej jest niebezpieczny i momentami może Floyda docisnąć, urywają mu z parę rund, ale nic więcej nie ugra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o awans do Premier League była i jeszcze będzie- baraże, funtastyczna w tym sezonie, weszły już dwie drużyny, które chciałem widzieć w przyszłym sezonie w PL- Watford i AFC Bournemouth przy dużym udziale Boruca, który fajnie gdyby został wykupiony przez nich, wolę Championship od tej już nużącej i przepłaconej PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, niestety nie posiadam TV. W sieci na żywo da się tylko oglądać przez BBC TV, niestety wymaga to łączenia się z witryną przez brytyjski serwer proxy co psuję zabawę (tnie się to wszystko niemiłosiernie). Wieczorem poszukam na torrentach transmisji, może ktoś wrzucił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, a wiesz za co konkretnie O'Sullivan otrzymał ostrzeżenie od sędziego? Ja oglądałem tę grę, ale nie zauważyłem o co chodziło. Ponoć wykonał jakiś gest ręką. No i teraz musi się trzymać w ryzach, bo za kolejne ostrzeżenie przegrany frame, a za następne wypad z turnieju. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snooker oglądałem tylko wtedy jak miałem tylko 4 programy brytyjskiej tv, tak samo z dartem i rugby. Oni na wyspach maja inne upodobania i np w ogóle nie wiedzą co to piłka ręczna czy siatkówka za to oglądają ten nudny krykiet gdzie mecze trwają po kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy: O'Sullivan wtopił, Robertson wtopił, Trumpowi coś też nie idzie :roll: Jak tak dalej pójdzie, to w finale zagrają Murphy i Bingham.

 

O'Sullivan nie dość że wtopił, to jeszcze rozpętał w internetach debatę na temat, czy można sobie przy pomiarach kredą na stole pomagać... :shock: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi uwierzyć, żeby ktoś taki jak O'Sullivan musiał sobie pomagać kredą, tam musiało o coś innego chodzić. Może ktoś mu złożył dobrą propozycję finansową, żeby narobił szumu wokół mistrzostw, nie wiem... Albo naprawdę znów zaczął coś wciągać przyjemnego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trump trochę się odegrał, ale on ma naszywkę "Burger King" na stroju. Kurna, wiem, ze kasa rządzi wszędzie, ale to tak jakoś nie pasuje do snookera. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×