Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed...


Seba1824

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam stwierdzona nerwice lękową , moim zdaniem sie pogłębia poniewaz z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej. Czy ktos mial taki objaw jak lęk przed mówieniem ? jak mam zacząć rozmawiac z zona czy obojetnie z kim to napawa straszny lęk i czasami staje w polowie zdania bo sie boje dalej mowic . Mam wrażenie że niedługo nie bede umial mowic i strace kontakt z rzeczywistoscia .Bardzo prosze o odpowiedz czy to napewno na tle nerwowym czy moze jakis guz na mozgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie wszystkiego balam..nie wychodzilam nigdzie..nawet do domu na osiedlu mnie odprowadzali..wszystkiego sie balam..co kto pomysli co zrobi zebym ja nie zrobila cos glupiego..coraz wiecej tych rzeczy dochodzilo..dopoki nie zaczelam brac lekow..teraz czasem sie boje,ze sie zapomne i cos palne, bo mam specyficzne poczucie humoru..ale boje sie w inny sposob..a nawet jesli cos..to nei meczy mnie to kilka dni tylko szybko o tym zapominam:)..balam sie niemal wszystkiego..doprowadzilam sie do takiego stanu,ze prawie nie wychodzilam z domu..a jak wychodzilam to mi sie kre cilo w glowie..i malo brakowalo a mdlalabym..codziennie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie daje rady , boze kochany moje zycie sie wywrocilo do gory nogami :why: . Biore leki ktore mi zapisal psychiatra i nic nie pomagaja , z dnia na dzien jest coraz gorzej . Ja juz dluzej tak nie wytrzymam , przeciez to nie mozliwe zeby to byla nerwica lub depresja . Leze caly czas w lozku i boje sie wstac , nawet isc do kuchni zrobic kanapki bo mam takie lęki ktore wcale nie przechodza od dluzszego czasu . Boje sie ze z dnia na dzien bede chory umyslowo i nie bede mogl sie z nikim dogadac . Pomozcie prosze :( ja juz nie moge tak wegetowac :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki nie zaczną działać w przeciągu paru dni. Z reguły minimum to trzy tygodnie. Czasem dłużej. Musisz być wytrwały. Wiesz przecież, że jesteś w pełni zdrowy. Skoro obawiasz się choroby psychicznej tym bardziej. Właśnie to nas różni od schizofreników, my się boimy ale wiemy podświadomie, że jesteśmy zdrowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×