Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bomba! Dr. Bruce Lipton - Nowa Biologia(Umysł)


Best

Rekomendowane odpowiedzi

"Naprawdę okazuje się, że to w jaki sposób geny są wybierane i przypisywane zależy od naszych PRZEKONAŃ"

 

Dzięki ostatnim postępom Bruce'a Liptona w biologii komórkowej nauka obwieszcza ważny ewolucyjny punkt zwrotny. Przez prawie pięćdziesiąt lat utrzymywaliśmy się w iluzji, że nasze zdrowie i przeznaczenie były zaprogramowane w naszych genach - koncepcja ta odnosi się do determinizmu genetycznego. Podczas gdy masowej świadomości obecnie wpajany jest pogląd, że charakter czyjegoś życia jest ustalany genetycznie, radykalnie nowe rozumowanie rozwija się na wiodącej krawędzi nauki. Biolodzy komórkowi rozpoznają teraz, że otoczenie, zewnętrzny wszechświat i nasza wewnętrzna fizjologia i co najważniejsze, nasza percepcja otoczenia, bezpośrednio kontroluje aktywność naszych genów. Ten film dokonuje szerokiego przeglądu mechanizmów cząsteczkowych, którymi świadomość otoczenia wpływa na genetyczny przepis i prowadzi ewolucję organizmu.

 

 

Teoria Newtonowska jest przestarzała, weszliśmy w erę kwantową w roku 1925, a jednak medycyna nadal tkwi w newtownowskiej fazie biologii.

 

Twoje geny dostosowują się do Twoich poglądów!

 

Część Pierwsza Dr. Bruce Lipton -

 

 

 

"Wasze poglądy prowadzą waszym życiem."

 

"Jeśli zmienicie Swoje poglądy możecie zmodyfikować Swoje życie."

 

"Jesteście bardziej potężni niż ktokolwiek kiedykolwiek dawał wiarę!"

 

"Możecie zmienić swoje życie tak szybko jak możecie zmienić Swoje poglądy."

 

70% poglądów to zazwyczaj poglądy negatywne. Zmień to!

 

 

"Jesteście potężni ponad wszystko co Sobie kiedykolwiek wyobrażaliście."

 

"Ponosisz osobistą odpowiedzialność za wszystko w Swoim życiu!"

 

 

Część Druga Dr. Bruce Lipton -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla użytkowników.

 

Powyższy opis to New Age'owska propaganda - uważajcie i poszukajcie sami informacji na ten temat. Podobnie 'rewelacyjną' pozycją okazała się książka pt. "Boska Matryca" oraz film autora książki, na którym pokazane jest jak w kilka minut wyleczyć się z raka. Ten sam człowiek na YouTube opowiada o rewolucji jaką przejdzie człowiek po 21.12.2012. To są tak zwani agenci Nowego Porządku Świata a New Age z fundamentami lucyferiańskimi ma stać się wkrótce jedyną religią na naszej planecie.

 

New Age ma za zadanie przekonać człowieka, że nie potrzebuje Boga. Życzę owocnej lektury w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla użytkowników.

 

Powyższy opis to New Age'owska propaganda - uważajcie i poszukajcie sami informacji na ten temat. Podobnie 'rewelacyjną' pozycją okazała się książka pt. "Boska Matryca" oraz film autora książki, na którym pokazane jest jak w kilka minut wyleczyć się z raka. Ten sam człowiek na YouTube opowiada o rewolucji jaką przejdzie człowiek po 21.12.2012. To są tak zwani agenci Nowego Porządku Świata a New Age z fundamentami lucyferiańskimi ma stać się wkrótce jedyną religią na naszej planecie.

 

New Age ma za zadanie przekonać człowieka, że nie potrzebuje Boga. Życzę owocnej lektury w tym temacie.

mysle ze sie mylisz New Age nie jest religia ani niczym podobnym, oczywiscie sa ludzie ktorzy wykorzystuja ten ruch dla swoich celow ale kazdy z nas jest na tyle swiadomy aby cos takiego rozpoznac

jezeli ktos jest zainteresowany New Age sam znajdzie wystarczajaco duzo informacji w necie

 

czytajac posty Besta nie mozna sie dziwic ze to wstawil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monika - zgadza się, w amerykańskich dokumentach z lat 40-tych można doczytać się planu, który zakłada min. ład religijny w postaci jednej wspólnej religii. Na pewno słyszałaś trochę o ekumenizmie - przypomnę, że jest to ruch dążący do wspólnego mianownika pomiędzy różnymi wyznaniami - religie zaczynają powoli się mieszać tak jak chrześcijaństwo wymieszało się w pierwszych wiekach z pogaństwem. Dla zainteresowanych polecam wykłady (YouTube) Walter'a Veight'a min. "Wino Babilonu" - człowiek ten jest podobno wyznania ADS - nie jestem pewny - w każdym bądź razie jego wykłady to głównie historia (fakty w postaci dat i nazwisk, zdjęć, itd.) a nie kazania wyznaniowe. Polecam, ale na własną odpowiedzialność.

 

@superpit99 - nie znam użytkownika Best, wydaje mi się, że jego post jest skopiowanym opisem - to oznacza, że jestem daleki od twierdzenia, że użytkownik Best sieje propagandę. Jeśli tak to zostało odebrane to mój błąd literacki. Chylę czoło.

 

Napiszę teraz trochę o tej naszej świadomości, o której wspomina użytkownik superpit99 - Ilu z użytkowników tego forum wie, że od 15 grudnia tego roku (2011) Stany Zjednoczone zrobiły ważny krok ku faszyzmowi poprzez dokument NDAA? Dla ludzi nieświadomych, którzy nie dowiedzą się tego z telewizji udzielam oficjalnie informacji - od 15 grudnia każdy na terenie państwa USA może zostać zatrzymany bezterminowo pod pretekstem podejrzenia terrorystycznego bez możliwości do sprawiedliwej obrony.

 

- kolejny fakt o którym nie uświadomi Nas telewizja - wkrótce kraje UE będą podpisywać umowę o monitorowaniu wszelkiej treści przesyłanej medium 802.3, 802.11 itd przez dostawców usług internetowych. Dowolna strona będzie mogła zostać zablokowana pod byle pretekstem. Wkrótce rozpocznie się masowa cenzura Internetu - ostatniego bastionu niezależnej myśli - Naszego bastionu.

 

- Izrael oraz USA już prowadzą bombardowania Iranu a telewizja twierdzi, że Izrael dopiero przygotowuje się do ataku wyprzedzającego. W 1871 r. Albert Pike - guru masoński w USA napisał list do pewnego Włocha nazwiskiem Mazzini o swojej ponoć wizji trzech wojen światowych - opisał w liście dokładnie scenariusz I, II i III - ostatniej wojny światowej. List ten był w pewnym momencie do obejrzenia w jednym z londyńskich muzeów. Scenariusz dwóch pierwszych wojen został wypełniony co do joty. Plan 3-ciej wojny zakłada początek konfliktu na Bliskim Wschodzie, czyli to co dzieje się teraz ( USA+EU+IZRAEL vs IRAN+CHINY+ROSJA).

 

- po Soborze Watykańskim II, 1962-1965 - w Kościele Katolickim na dobre zadomowiła się sekta (po najwyższe organy władzy kościelnej) o której można usłyszeć min. w wykładach Walter'a Veight'a - oglądacie na własną odpowiedzialność.

 

Wiedza czyli również ŚWIADOMOŚĆ ludzi jest dziś uwłaczająca - ludzie, którzy chodzą do kościoła nic o nim nie wiedzą. Nie wiedzą dlaczego święta Bożego Narodzenia wypadają 25.12, nie wiedzą dlaczego Wielkanoc jest świętem ruchomym, nie wiedzą dlaczego monstrancja w kościele ma kształt słońca, nie wiedzą dlaczego hostia przechowywana jest w monstrancji często dodatkowo zanurzona w półksiężycu, ludzie Ci boją się wziąć Pismo Święte do ręki bo nie potrafią samodzielnie go interpretować i kojarzy im się to z innymi wyznaniami legitymującymi się domokrążcami. Ludzie chodzący dziś do kościoła nie wiedzą jak w pełni brzmi drugie przykazanie Dekalogu, nie mają pojęcia o masońskiej symbolice.

 

Nie będę pytać czy użytkownik superpit99 będzie nadal twierdzić, że "kazdy z nas jest na tyle swiadomy aby cos takiego rozpoznac" - bo chyba jest to zbędne po tym co napisałem. Bardzo bym chciał, żeby to co napisał użytkownik superpit99 okazało się prawdą w najbliższej przyszłości. Życzę tego sobie i Wam w Nowym Roku.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy jest sens odpowiadac,

to o czym piszesz moze byc prawda ale i tak niczego nie zmieni, religia jest jaka jest i bez wzgledu co napisze kazdy z nas ma swoie zdanie na ten temat

piszesz:

...boją się wziąć Pismo Święte do ręki bo nie potrafią samodzielnie go interpretować...

ale same wladze kosciola przyznaja ze:

....Dokumenty chrześcijańskie nie zgadzają się między sobą w pewnych sprawach. Ewangelia Mateusza mówi, że Jezus urodził się, kiedy Herod był królem Judei, czyli przed 4 rokiem przed naszą erą, zaś Ewangelia Łukasza, że urodził się, kiedy Kwiryniusz zarządzał spisem powszechnym w Judei, czyli po 6 roku naszej ery. Rozbieżności są szczególnie widoczne w narracjach o zmartwychwstaniu. Zgodnie z ew. Mateusza kobiety przyszły do grobu o świcie i widziały anioła odwalającego głaz od grobu. Jednak wg św. Łukasza kobiety zastały kamień od grobu już odsunięty....

 

a to jest cos co sie jednemu z naszych Modow zapewne spodoba:

"..W 1910 r. dr Charles Binet-Sanglé stwierdził, że Jezus nie był przy zdrowych zmysłach, ( "La Folie de Jesus" – 1910). Binet-Sanglé definiował chorobę Jezusa jako "paranoję na tle religijnym". Zgodził się z nim prominentny nowojorski psychiatra dr William Hirsh, który w roku 1912 opublikował "Religion and Civilization – Conclusions of a Psychiatrist" (Religia i cywilizacja – Konkluzje psychiatry). Dr Hirsh wyliczył przeróżne przypadki odmiennego zachowania Jezusa. Zgodził się z Binet-Sanglé co do halucynacji Jezusa i wskazywał jego "duże urojenia, które nieustannie potęgowały się". Twierdził on, że Jezus był "paranoikiem" – prostym i zwyczajnym. I dodaje: "Wszystko co wiemy o Jezusie, pasuje tak doskonale do klinicznego obrazu paranoi, że jest wprost trudne do pomyślenia, że ludzie mogliby kwestionować dokładność tej diagnozy".

 

Z kolei brytyjski psychiatra William Sargant stwierdził na łamach dziennika The Times: "... być może sam Jezus Chrystus mógłby powrócić do swojego ciesielstwa po poddaniu się leczeniu psychiatrycznemu nowoczesnymi metodami" !!!! :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na którym pokazane jest jak w kilka minut wyleczyć się z raka

To faktycznie skrajni debile

To są tak zwani agenci Nowego Porządku Świata a New Age z fundamentami lucyferiańskimi ma stać się wkrótce jedyną religią na naszej planecie.

Ty naprawdę w to wierzysz? to też jest skrajny debilizm

 

Ogólnie to dwie skrajności idiotyzmu, coś jak na naszej scenie politycznej PO i PiS.

 

Faktycznie to co piszesz jest w dużej mierze prawdą, ale coś takiego jak NWO jest według mnie zwykłą prawidłowością i procesem w ewolucji człowieka.

Tak jak kiedyś na naszym kontynencie panowała monarchia, teraz pseudo-demokracja, tak za xx lat pewnie będzie coś w rodzaju globalnej władzy absolutnej.

Obecna sytuacja na rynkach finansowych wskazuję na 3cią wojnę, ewentualnie jakiś "polubowny układ", który sprowadzi się do tzw. NWO.

Choćby napisać milion postów na milionach for to i tak mamy na to wpływ taki jak pan Bogdan z Gubałówki na to, że spadnie na jego stok narciarski puszysty śnieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas,

Midaś a co powiesz na to,że jeśli pan Bogdan z Góbałówki pomyśli o tym,że ma spasc śnieg i teń śnieg spadnie to co to moze oznaczać? Dla jednego to będzie po prostu zbieg okolicznośc, dla drugiego dowód na istnienie Boga i cud, który dokonał się ze względu na gorliwe modlitwy pana Bogdana a dla trzeciego może to być dowód na istnienie nadnaturalnych sił paranormalnych u pana bogdana wiec cróznie to bywa, bo z prawda jest jak z koniem kon jaki jest każdy widzi. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas,

Midaś a co powiesz na to,że jeśli pan Bogdan z Góbałówki pomyśli o tym,że ma spasc śnieg i teń śnieg spadnie to co to moze oznaczać? Dla jednego to będzie po prostu zbieg okolicznośc, dla drugiego dowód na istnienie Boga i cud, który dokonał się ze względu na gorliwe modlitwy pana Bogdana a dla trzeciego może to być dowód na istnienie nadnaturalnych sił paranormalnych u pana bogdana wiec cróznie to bywa, bo z prawda jest jak z koniem kon jaki jest każdy widzi. :angel:

Myślenie magiczne – pojęcie z zakresu psychologii i psychiatrii określające taką treść rozumowania, w którym (w przekonaniu podmiotu) myślenie jest tożsame z działaniem. Na przykład życzenie komuś śmierci powoduje (w przekonaniu podmiotu), że ten ktoś umiera (zobacz też: myślenie życzeniowe). Innym przykładem może być myślenie w rodzaju "kiedy przechodzę koło latarni, powoduję, że ona gaśnie" (mimo, że w rzeczywistości gaśnie także wtedy, kiedy przechodzą inni/nikt nie przechodzi).

 

Myślenie magiczne może skutkować np. wymyślaniem mowy, poezji albo "swojego świata". Osoby przewlekle "myślące magicznie" mogą np. wymyślić, że są czarodziejami, bo "przepowiedziały przyszłość". Myślenie magiczne charakteryzuje się katatymiczną oceną rzeczywistości i katatymicznymi dążeniami i pragnieniami oraz związaną z tym wiarą w zabobony, majacymi na celu zapobieganie nieszczęściom.

 

Myślenie magiczne jest charakterystyczne dla myślenia przedoperacyjnego u dzieci, cywilizacji prymitywnych, schizofrenii oraz nerwicy natręctw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×