Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewien problem, czy to jakaś nerwica?


rastamannn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zacznę od tego że jestem tu nowy a konto założyłem z nadzieją na jakiś odzew, a z reguły tak jest że niektórzy forumowicze z danej dziedziny wiedzą na prawdę dużo :D (sporadycznie udzielam się na innych). Otóż mój problem który zaczyna mnie denerwować i z tego co obserwuje to jeśli się za to nie wezmę to samo nie przejdzie...

po wstępie przechodzimy do konkretów, nie wiem co się ze mną dzieje ale jakoś ostatnimi czasy zacząłem sobie dużo gorzej radzić ze stresem, a kiedy już ten mnie dopadnie (niestety często się zdarza praca/uczelnia) to jest mi nie dobrze w gardle jakiś silny skurcz, czasem robi się duszno, wewnętrzny niepokój, serce raz wali raz go nie czuć, drętwienie kończyn i takie tam...

Nie liczę tu na diagnozę bo wiem że od tego jest lekarz, ale może jakaś sugestia czy podpowiedź, najzwyczajniej nie wiem jak ugryźć ten temat a ten post to pierwszy krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rastamannn, To zależy. Leki mogą pomóc...wyciszyć, uspokoić. Gorzej, gdy wzrośnie tolerancja...a problem zostanie.

Ale jeśli masz trudności, które wynikają raczej ze sposobu Twojego funkcjonowania, w oparciu o mechanizmy, które powodują nieświadome konflikty, to dobrze byłoby poddać się terapii.

 

To nic strasznego...poprosić o diagnozę specjalistę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×