Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o Pomoc nie wiem co mi jest


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat od paru dni czuje sie fatalnie malo jem w nocy nie moge usnac bo mam mysli ze jestem chory ze cos mi jest dzisiaj nawet nie wyszedlem do znajomych na dwor bo sie balem ze moze mi sie cos stac bylem wczoraj w szpitalu bo myslalem ze nie wytrzymam wieczorem caly czas mialem dziwne mysli lekarz powiedzial ze nic mi nie jest dal mi magnez i jakies witaminy napoczatku myslalem ze ten magnez troche mi pomogl wrocil mi apetyt wszystko bylo ok a teraz znowu zle sie czuje placze i mysle o tym co mi moze byc prosze was pomozcie mi zdiagnozowac co mi jest bo nie wytrzymam. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale psycholog jakies 5 miesiecy temu wykryl mi nerwice tylko wtedy takiego uczucia jak teraz nie mialem przez ostatnie 3 miesiace palilem dosc czesto maryske moze tez to ma jakies znaczenie i tez chcialem powiedziec ze nie jem praktycznie zadnych owocow ani warzyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy mozliwe ze przez to ze palilem maryske nerwica zrobila sie wieksza tzn kiedys mialem tylko objawy roznych bólów przed isciem do szkoly bo balem poprostu tylu ludzi w szkole czulem sie samotny i obgadywany dostalem lekcje indywidualne i wszystko bylo ok ale od paru dni czuje sie jakbym bym chory i wmawiam sobie praktycznie kazda chorobe od choroby serca do wrzodów i tak w kólko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak co chwile o cos pytam ale mam chyba juz ostatnie pytanie. Czy wystarczy mi diagnoza lekarza rodzinnego tzn takie badania jakie on moze zrobic odrazu na miejscy + badania krwi i badanie cukrzycy czy mam sie udac na jakies inne badania jeszcze ? Objawy mam takie: Malo jem Malo spie czuje sie jakbym byl chory caly czas mysle o roznych chorobach zdaje mi sie ze mam jakas chorobe serca ale bylem wczoraj na pogotowiu lekarz badal mi tetno i sluchal serce tymi sluchaweczkami i wszystko bylo w normie. Wiec jesli lekarz rodzinny stwierdzi ze jeste zdrowy to mam isc robic sobie badania typu ekg usg czy isc do psychologa prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo balem poprostu tylu ludzi w szkole czulem sie samotny i obgadywany dostalem lekcje indywidualne

 

dodatkowe badania nigdy nie zaszkodzą, ale według mnie powinieneś przede wszystkim iść do psychologa (może Cię tam skierować lekarz rodzinny), lub iść bezpośrednio prywatnie

czytając o Twoich problemach, myślę, że bardzo możliwe, że to rodzaj choroby, którą powinien zająć się psychiatra

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×