Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

niewidoczny - szukać się chce ;) bo co robić, trwać w tej pustce, takiej nieznośnej nicości? trzeba coś robić, inaczej się zwariuje. ale póki nie mam widoków na zmiany w moim życiu to nie mam checi. jak wiesz, ze kazdy nastepny dzien będzie taki sam, to to bardzo zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneta.lena.w, ale możesz wiele zmienić. Trzeba tylko umieć szanse wykorzystywać i nadać swoim działaniom określony kierunek. Rozumiem, że w pewnym stopniu emocje i schematy blokują, ale można coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Włącza tryb starego dziada:

 

Jestem zmęczony i mam dość siebie,dość sytuacji w której jestem,bo jest źle ale nie na tyle bym podjął zmiany przez własne zasrane lenistwo,mam dość debili z rodziny powtarzających się jak zdarta płyta z uporem maniaka,których te same wyświechtane argumenty i krytyka powodują jeszcze większe tkwienie w łajnie,dość tego zjebanego zmęczenia niczym,powinienem od samego siebie odpocząć,ale jakoś to technicznie niewykonalne.

 

Na debilizm lekarstwa niema,niestety.

 

:koniec trybu starego dziada:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego życia. Wreszcie zrozumiałam po co mój były to robi. Laska dała mu kosza to przyleciał do mnie. I zauważyłam że zawsze tak robił, za pierwszym razem bo rozstał się z dziewczyną, za drugim razem byłam fajna bo zajęta i zmieniłam całe życie dla niego, a teraz bo inna go nie chciała. I prawie dałam się nabrać. Dobra, dałam się nabrać. Ale na szczęście nie jest za późno. A może już jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×