Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Pulver sorry ale Twoje słowa kompletnie mnie nie zdolowały ani jakos za bardzo nimi się nie przejąlem :D:D:D Po 2 pół-człowiekiem jesteś Ty-idż lepiej się zmasturbuj i nie podniecaj się swoimi wpisami na forum

jak śmiesz w ogóle na mnie naskakiwać?

Mój Boże!biedny Pulver... :cry: Ty nic nie napisałeś,a ja na Ciebie bezczelnie naskakuje...

Iszczerze mówiac mam gdzieś czy za to co napisalem do Ciebie dostane ostrzeżenie.

 

Jaaa-przejmowanie sie prawkiem już mi przeszlo,chrzanie to....najwyżej uda mi się zdać za 3 albo 4 razem,a jak nie to jeszcze póżniej....ale zdam.Bardziej przejmuje się pracą...wiem ze musze ją podjąć i tak zrobie jak nie w tym miesiącu to w Lutym bo musze zdać wszystkie kolosy i egzaminy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz jak byłeś na jakimś tam przyjęciu i nie potrafiłeś się do nikogo odezwać? Wszyscy patrzyli na ciebie i myśleli jakim jesteś gburem i beznadziejnym człowiekiem? Pamiętasz? Przykro ci było co? O to własnie mi chodzi. Nie jesteś godzien by w ogóle zwracać się do mojej osoby w jakikolwiek sposób. Rozumiesz? Jakim trzeba być małym człowieczkiem by po tylu latach doświadczeń na rodzinnym przyjęciu zachowywać się jak słup soli, który na dodatek się jedynie woskowo czerwieni? Ja nie potrzebuję real-sytuacji by cię zgnieść, nawet w na forum i. zrobie z ciebie pieczonego prosiaka na ruszcie... chociaż pewnie i do tego się nie nadajesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulver-wybacz mi ale jesteś taki

śmieszny :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Posluchaj mnie trollu.to że się boje odezwać wśród ludzi to nie Twoja gówniana sprawa :D Mam fobie społeczną i tyle i sie z niej lecze mały człowieczku :D

Dla mnie jesteś zwykłym nic ne nzaczącym robalem,Jesteś zerem.

Malym czlowiekiem jest ten który nie potrafi się przyznać do własnych błędów,ten który potrafi tylko czerpać przyjemność z najeżdżania na innych ludzi,a takim człowiekiem jesteś właśnie Ty.....

[? Ja nie potrzebuję real-sytuacji by cię zgnieść, nawet w na forum i. zrobie z ciebie pieczonego prosiaka na ruszcie... /quote]

Tym to mnie kompletnie rozwaliłeś :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Leże ze śmiechu

idż spać już dzieciaku. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cz. n. to brzydko tak znieważać innych :o Nie masz fobii cz.n., jesteś jedynie frajerzyną, czy tak trudno to zrozumieć? Nie ma co tłumaczyć się jakąś tam fobią ciepły chłopcze(inaczej: analsexlover)...

 

[*EDIT*]

 

Ps. Towarzystwo rozmawia, jest wesołe a ty siedzisz czerwony jak burak i myślisz, że masz fobię... Zwyczajnie jesteś bezbarwny i nic nie masz do powiedzenia. Co byś powiedział gdyby nie fobia co? Tu masz okazję powiedzieć coś ciekawego i co robisz? Jesteś nikim, jesteś chwastem do usunięcia, niespełnieniem twojej matki, mrzonką ojca. Niedobrze mi się robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulver.....ciemniaku warty tyle co zeszłoroczny wykorzystany papier toaletowy,frajerem jesteś TY.... piszesz że jesteś kimś ale tak naprawde sam wiesz ze jesteś zerem,dlatego przyszłeśtutaj na forum po podniecać się wypisując rózne żałosne rzeczy na innych ludzi....

 

Dorośnij dzieciaczku,cholera z kim ja wogóle rozmawiam,pewnie siedzac przed forum znowu się masturbujesz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posypały się ostrzeżenia.

Kolejne poosty na ten temat pisane w podobny sposób będą skutkowały kolejnymi.

Jeżeli macie gdzieś ostrzeżenia - prosze bardzo. Nikt tutaj nie waha się ich dawać. Każdego obowiązują pewne zasady,

mam nadzieję, że mojej decyzji nie muszę argumentować.

pulver, człowiek nerwica - Po 1 ostrzeżeniu. W przypadku pulvera jest to już drugie. Możesz napisać, że Cię to nie obchodzi, ale wiesz co oznacza trzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pulver, piszesz ze nie jestesmy warci rozmowy z Toba ,ze zal Ci nas i ze jestesmy zalosni i beznadziejni i tutaj moje pytanie sie pojawia gdziesz to mozna nabrac takiej inteligencji,manier oraz przebojowosci ktora Ty posiadasz :?: naprawde bardzo mnie to intryguje :roll:

 

Ps. to moj 12 post w tym temacie od 1.5 roku w tym 10 dotyczylo pocieszenia kogoś 2 razy jeczalem raz na grype i raz na bezsennosc :mrgreen: specjalnie sprawdzilem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. to moj 12 post w tym temacie od 1.5 roku w tym 10 dotyczylo pocieszenia kogoś 2 razy jeczalem raz na grype i raz na bezsennosc :mrgreen: specjalnie sprawdzilem :mrgreen:

Nie pisałem o tobie, nie piszę o wszystkich. Co do inteligencji i poczucia wartości to ją się ma albo nie :? Inteligencji się nie nabywa... Spójrz na posty cz.n. To jego osobisty dramat. Rozumiem osoby chore, cierpiące, które mają poważne problemy ale nie mam litości dla symulantów bez charakteru i wyrazu, którzy od 3tys. postów tylko i wyłącznie jęczą. Tfu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pulver, jestem zdania ze kazdy moze sie wypowiadac w jaki sposob chce nie rozumiem problemow wszystkich i mam inne zdanie co do problemow wole je rozwiazywac nie pisac o nich ale jesli innym to pomaga to dlaczego nie podstawa nie odbierac osobiscie problemow oraz dolegliwosci innych moze maja taki sposob odreagowania stresu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zdania ze kazdy moze sie wypowiadac

To nie jest wypowiedź lecz same jęki w jego wydaniu.

moze maja taki sposob odreagowania stresu

Być może tak jest ale dlaczego przy okazji rozładowywania stresu robi z siebie tak tragicznego nieudacznika bez honoru i resztek ambicji? Nie ma nic gorszego niż hipochondria w jego wydaniu.

 

[*EDIT*]

 

Jak już wspomniałem wchodzę tu z przyzwyczajenia i nudów i doprowadza mnie do szału jego jęczenie. Jednak biorąc pod uwagę liczbę ostrzeżeń już niedługo nie będę miał tego problemu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestescie jak babcia mojego męża. siedzyi w domu nudzi się i wymyśla. Klepie byle co ,nie zastanawiając się nad tym co mówi mogąc kogoś tym zranić. W taki sposób ona ze szczensliwego człowieka, potrafiła znowu zrobić załamanego i bez wartosci i dalszej chęci do życia. I wy robicie sobie to nawzajem i po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pulver, jak w ogóle możesz kogoś nazywać symulantem i oceniać??

nikogo z nas nie znasz, poza tym, chyba lekarzem nie jesteś. zachowaj swoje opinie dla siebie, bo rozmowa nie polega na wzajemnym obrzucaniu się błotem :!:

zachowujesz się jakbyś był ideałem, i tak, z pewnością, nie zmienisz swojego podejścia, ale daj zyć i pisać co chcą innym, którzy sie za ideały nie uważają :!::!:

 

to tylko tyle, bo nie mogłam się oprzeć :mrgreen::mrgreen: wracamy do tematu.... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam piwa ani na piwo, za to mam kaca. Jestem najnieszczęśliwszym człowiekiem na świecie a życie straciło sens. Cóż, jutro będzie lepiej...

 

[*EDIT*]

 

Ps. Pisząc "bez komentarza" również wyraża się zdanie na dany temat tym samym komentując go :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×