Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze Was o pomoc i rade


marco711

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pytanie co to znaczy "nie wyjdzie". Dla jednego to będzie "bo żona się zaniedbała po porodzie i przestałem ją kochać" - dla mnie niedojrzałość na maksa, a dla innego sprawy typu nałogi, przemoc - wtedy wiadomo, że trzeba spieprzać. I liczy się nastawienie. Dla jednego to, że coś nie gra jest sygnałem "gdzieś robimy błąd, trzeba się starać i rozwiązać problem" a dla innego "pora poszukać kogoś innego" - też niedojrzałość.

 

-- 04 paź 2011, 15:59 --

 

A jeśli chodzi o podejście do związków - nie jestem zwolenniczką "luźnych związków" . Byłam z jednym menem 6 lat i kontakty (koleżeńskie) z innymi prowadziły mnie do wniosku, że ten mój jest najlepszy, mam też lojalną naturę. Czy to był słuszny wniosek - inna sprawa, ja tylko uważam, że należy być otwartym na różne znajomości, mieć trochę swojego świata i obserwować - żeby kiedyś nie było za późno.

 

Dobra, dobra. Zgadzam się z Tobą. :) Tak zaczepiam, bo lubię jak w złości zgrzytasz ząbkami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo nam ze soba dobrze, bo wiele razy ona mi to mowila i zapewniala mnie o tym. Jak mam walczyc? Probowalem wszystkiego. Ale posluchalem sie mojej dobrej znajomej,k tora tez cos takiego kiedys zrobila swojemu chlopakowi. Powiedziala zebym sie z nia w zaden sposob nie kontaktowal. To ona teraz ma sie odezwac.:( Kochalismy sie, a przez moje pantoflarstwo stracila do mnie cierpliwosc i odeszla.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie życzeniowe. Ciężki z Ciebie przypadek. Ale ponoć zakochanie przypomina chorobę psychiczną, wierzy się tylko w to, w co się chce wierzyć. Emocje mącą racjonalne myślenie. Chyba każdy to kiedyś przerabiał, ale prędzej czy później będziesz musiał zejść na ziemię. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×