Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żyje ale cieźko-jak sie niepoddac


gosiak_t

Rekomendowane odpowiedzi

Nerwica od niespelna roku-ale i tak ciezka-chyba poloczona z alkoholizmem-latwiej zapomniec..... i usnac... 26 lat i czuje sie jak stara kobieta. Kzrycze na faceta bez powodu,boli mnie i jego.Wiem.Mnie bo nie moge tego opanowac a jego bo nie rozumie-rozczulam sie niby...jesssu... jak bylo dobrze bez tej choroby....mama zmarla 3 lata temu siostre zgwałcili jakies 2 misiace temu a ojciec jak pił tak pije caly czas...wszystko zawalam....wszystko drazni-koniec-nie chce tak zyc...ale dam raz

de na to sir mir umira najwyzej zapija...staram sie walczyc - sprobuje....moze sie uda:) Kropelka optymizmu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pilas piszac tu;) a co tam mnie to nie przeszkadza, a choroba nie polaczona z alkocholizmem ale jak juz od alkocholu, bo to wlasnie picie, dragi piora mozg! choroby nerwicowe, bynajmniej moim zdaniem nie sa naturalna reakcja psychiki na otoczenie, jakby tak bylo mielibysmy o polowe mniej ludzi z problemami "glowy". Z tego co piszesz masz wiele problemow, podstawa odlaczyc rodzine od siebie, wiedziec czego sie chce a najbardziej nie pic , piciem pograzasz wszystko!!! Odstawisz alkochol na pare miechow, bedzie deprecha, bedzie brak sensu zycia, wiem z doswiadczenia, ale pozniej zacznie wszystko sie klarowac, cierpliwosc, to chyba lek na wszystko! Nie wiem czy jeszcze tu zajzysz ale jak cos powodzenia i nie picia!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×