Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o mnie to anafranil to jest o tyle dobry lek ze caly czas dziala tak samo. Odstawiam, wracam, odstawiam,.wracam i nigdy nie zawodzi. W sensie to co ma robic to robi. Nie mniej nie wiecej. I powiem szczerze ze teraz biore 150 i nawet nie mam zaparć. Oczywiscie mam swoje odczucia, ale przestaje juz o tym mowic i pisac bo i tak nikogo to nie obchodzi, a napewno nic nie wnosi. Juz sie wystarczjąco napisalem jakby pozbierac moje wszystkie posty ze wszystkich loginów. Nie potrzeba zadnych badan, bo po co przeciez lekarz doskonale wszysko wie.. A ja bym z checia ten rezonans zrobił.. Co do anafranilu, to kondycja jest słaba,bo ciezko trening sportowy przetrwać. A z libido nie wiem, nie mam jak sprawdzić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z klomipraminą:

Zaczęła działać dość szybko. Błyskawicznie przywróciła mnie do życia w dawce 150mg. Czułem się jak dawniej. Z czasem jednak koordynacja ruchowa poszła w dół. Pojawiło się pocenie, zaparcia wraz z krwawieniem z odbytu, nadmierne pocenie, kołatanie serca, ataki lęku i hipomania. Świetny lek, ale temu panu już dziękujemy. Jednak jestem skazany na bardziej selektywne leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tranx dzieki za porade. Na pewno jak będę chodził na siłke to sie przyda lepsze dotlenienie, odżywienie, ukrwienie miesni. Rozrzedzenie krwii, hamowanie agregacji płytek krwii. Poczytalem ;-) Na pewno to wszystko sprawii ze mięśnie będą jak nowe ;-) Teraz to sobie chodze na kickboxing czasami i po prostu po tym treningu mnie az mdli. Wytrzymalosci, wydolnosci brakuje. Ciekawe czy na to by arginina pomogła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Wiem że Sommersby to syf ale tylko to było w domu. No i wódka ale jej nie mieszam z lekami :D

I dzięki za toast dla mnie :)

 

-- 02 lis 2014, 18:33 --

 

depresyjny098, Poza argininą możesz rozważyć taurynę, ona działa na mięśnie i ogólną wytrzymałość fizyczną a arginina to lepszy seks :D A przy lekach które bierzemy warto sobie podreperować libido :)

 

-- 02 lis 2014, 18:35 --

 

slow_down, Wszędzie biją na alarm że anafranil nie jest dobry dla ludzi z arytmią itp, szkoda że Ciebie dotyka taki ubok.

 

-- 02 lis 2014, 18:36 --

 

Dawkowanie argininy zaczynamy od minimum 2 gram dziennie :) ona powoduje szybsze spalanie cukrów i poprawia kondycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladywind, trzymam mocno! Ślę same pozytywne fluidy! :) :great:

 

 

Ja już nie daję rady z serduchem. Po pościeleniu łóżka lub prysznicu mam puls 130... Nie do wytrzymania. Nie będę wspominać co się ze mną działo jak chciałam podbiec do tramwaju. :oops:

 

 

Dziekuję bardzo:*

 

Z tym sercem to sie tak mocno nie martw, to moze byc przez lęki, że jak sie boimy to serce szybciej bije.A jak u Ciebie na klomi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladywind, a jaki nurt preferujesz?

 

Kalikali, mam to samo. Sahara nie do wytrzymania, plus puls ciągle wysoki, potliwość, uczucie obręczy na głowie, ciągłe mroczki przed oczami, zaparcia nie do wytrzymania itd... A depresja ciągle jest.

Ja mam już dość. Idę w czwartek do lekarza, bo już nie mam sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×