Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

niecierpliwy, a dzieki, spojrze, masz moze jeszcze jakies ciekawe wystapienia z teda, czy jakies inne strony netowe?

 

i czemu byles zly na poprzedniej stronie? jesli mozna wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, a dzieki, spojrze, masz moze jeszcze jakies ciekawe wystapienia z teda, czy jakies inne strony netowe?

 

i czemu byles zly na poprzedniej stronie? jesli mozna wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ciężko coś opisywać. Takie dzienne wrony w wersji live and extended. Z moją anhedonią trudno pisać, że to spotkanie sprawiło mi dużą radość, ale to już nie wina tego zlotu. Jeśli miałbym oceniać sam zlot, a nie moje wrażenia, to było bardzo przyjemnie. Na tyle, że z chęcią sobie powtórzę coś takiego. No i dla mnie to też jakaś atrakcja, jak większość czasu siedzę sam, zobaczyć jakiś ludzi na żywo. Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pytaj :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ciężko coś opisywać. Takie dzienne wrony w wersji live and extended. Z moją anhedonią trudno pisać, że to spotkanie sprawiło mi dużą radość, ale to już nie wina tego zlotu. Jeśli miałbym oceniać sam zlot, a nie moje wrażenia, to było bardzo przyjemnie. Na tyle, że z chęcią sobie powtórzę coś takiego. No i dla mnie to też jakaś atrakcja, jak większość czasu siedzę sam, zobaczyć jakiś ludzi na żywo. Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pytaj :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, takie naukowe rozne, psychologiczne, na poziomie cos, o tej kreatywnosci Robinson fajnie gada, ogladam wlasnie...

 

Podobnie jak Mara_, witam doszlych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, takie naukowe rozne, psychologiczne, na poziomie cos, o tej kreatywnosci Robinson fajnie gada, ogladam wlasnie...

 

Podobnie jak Mara_, witam doszlych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×