Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

btw.

 

-- 17 lis 2013, 20:32 --

 

-ista, w XIX wieku to jeszcze chyba czerwonych nie bylo. I nie mowie tu o doktrynach Marksa. Chodzi mi o to, ze prawidziwi czerwoni narodzili sie w Rosji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam oglady lewicowe i dobrze mi z tym jest i nie zamierzam ich zmieniac

Pogadamy za kilka lat, jak już będziesz brana przez muslimów od tyłu, i wtedy raz jeszcze wypowiesz się, czy jest Ci z tym tak dobrze :D Chociaż z drugiej strony, kto Cię tam wie ;)

 

Edit:

 

tahela, Heh, musiałem - tak z sentymentu ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Masked_Man, Czerwony, różowy, bordowy - jeden pies :P Powtarzając za XIX-wiecznymi kowbojami i współczesnym nam Korwinem-Mikke: "Dobry czerwony, to martwy czerwony" :D Tak więc do realizacji owej maksymy kilka coltów by się przydało ;)

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04,

no przynajmniej jak sie noga powinie to jakąs zapomoge sie dostanie w tej opiece spoęłcznej a ci wszyscy co sa tacy prawicoowi i liberalni to z checia tez skorzystali a nie powinni bo to nie ich przekonania, jakby sie stosowali do własnych przekonana to my lewicowi bysmy mieli lepsza słuzbe zdrowia i mniejsze kolejki, jak sie w cos wierzy to do końca a nie tkaie pierdzielenie ,ale ze słuzby zdrowia pubbliicznej skorzystam, masz prawicowe pogłady jak korwin mikke lecz sie tylko prywatnie ,a ta socjalna Skandynawia i tak jest moim wzorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04,

no przynajmniej jak sie noga powinie to jakąs zapomoge sie dostanie w tej opiece spoęłcznej a ci wszyscy co sa tacy prawicoowi i liberalni to z checia tez skorzystali a nie powinni bo to nie ich przekonania, jakby sie stosowali do własnych przekonana to my lewicowi bysmy mieli lepsza słuzbe zdrowia i mniejsze kolejki, jak sie w cos wierzy to do końca a nie tkaie pierdzielenie ,ale ze słuzby zdrowia pubbliicznej skorzystam, masz prawicowe pogłady jak korwin mikke lecz sie tylko prywatnie ,a ta socjalna Skandynawia i tak jest moim wzorem

Słusznie prawisz. Ja osobiście jestem zwolennikiem lewicy narodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie łazic prawictwo mi tu do terapeutów z NFZ tylko płacic stówke za wizyte, przeciez te socjalne przekonania nie sa z wami zgodne, w/g waszego myslenia jak was nie stac na leczenie to jestescie mało zaradni to sie nie leczyc takie zycie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie łazic pwictwo mi tu do terapeutów z NFZ tylko płacic stówke za wizyte, przeciez te socjalne przekonania nie sa z wami zgodne, w/g waszego myslenia jak was nie stac na leczenie to jestescie mało zaradni to sie nie leczyc takie zycie

Widzę że dzisiaj ostro jedziesz. :smile: Ostro, ale słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy NFZ jestesmy to nie iwem po co placic ZUSowi te skladki ubezpieczeniowe. Nie mozna sie dostac do lekarza kiedy sie chce. Jakby sie nie placilo, to zaoszczedziloby sie te 12k miesiecznie i mozna by bylo sobie chodzic prywatnie do bolu. Ba, nawet mniej by nas to kosztowalo, bo te wizyty u lekarza w ciagu roku nie sa warte 12k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy NFZ jestesmy to nie iwem po co placic ZUSowi te skladki ubezpieczeniowe. Nie mozna sie dostac do lekarza kiedy sie chce. Jakby sie nie placilo, to zaoszczedziloby sie te 12k miesiecznie i mozna by bylo sobie chodzic prywatnie do bolu. Ba, nawet mniej by nas to kosztowalo, bo te wizyty u lekarza w ciagu roku nie sa warte 12k.

bardzo prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man,

ja tam byłam u lekarza nie raz za publiczne pieniadze , w sumie z NFZ chodze 90% i nie zamierzam tego mieniac, lepiej zmień poglądy bo jak pisałęs zarabiasz nie za duzo, jak zachoorujjesz i bedzie potrzebowął kilkadziesiiat tys. na leczenie miesiecznie to sie nie upominiaj tylo umieraj, wogóle smiesza mnie ludzie z pensja 2 tys na miesiac i twierdza ,ze sa lliberałami a tak naprawde wykorzystywanymi ludźmi pracy przez system liberalny, który chce ich przemielic i wyrzucic za dwa kawałki na miesiac, z małą pensją to trzeba walczyc o jak najlepszą słuzbe zdrowia darmowa, jak najlepsze warunki pracy i uprawnienia zwiazków zawodowych i szkoly dla dzieci własnie dlatego ze nie stac na prywatne hehhe a te 8 godzin pracy to wynik walki socjalistów a nie takich tchórzy, którzy by pana całowali w raczke i zarobiili się na smierc dla liberalnychh pracodawców

 

-- 17 lis 2013, 20:02 --

 

za te wasze penje byscie sobie chodzili do bólu tylko w wyobraźni, nie było by was stać po prostu byscie nie bylli leczeni , a pomarzyc o sobie ze sie jest miilionerem i mozna to mozna pomarzyc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie warto włączać tu za dużo emocji, bo mnie Twoje poglądy za bardzo nie obchodzą, nie budzą we mnie żadnych odczuć. masz takie jakie odpowiadają Tobie no i super że znalazłaś swoją drogę i w coś wierzysz :) ja znalazłam swoją i postępuje według niej, a co robią inni mało mnie interesuje. peace and love

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×