Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, a dałam opcję prostej drogi? :smile:

Saiga, coś w tym jest, ale co jeśli ta jedna obrana droga, wcale nie jest tak do końca właściwa? Bo tego nie możemy być pewni. Na rozdrożu mamy możliwość zmiany. W rezultacie i tak dopiero na końcu drogi dowiemy się czy była odpowiednia, chryste o czym ja nawijam...

 

Kakao pachnie i mnie woła z kuchni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, a dałam opcję prostej drogi? :smile:

Saiga, coś w tym jest, ale co jeśli ta jedna obrana droga, wcale nie jest tak do końca właściwa? Bo tego nie możemy być pewni. Na rozdrożu mamy możliwość zmiany. W rezultacie i tak dopiero na końcu drogi dowiemy się czy była odpowiednia, chryste o czym ja nawijam...

 

Kakao pachnie i mnie woła z kuchni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, To w takim razie dziękuje za miłe słowa. : )

Mara_, Racja,czasem idąc jedną drogą, widzimy że nie jest ona prawidłowa,czasem po dłuugim czasie,jednak szło się nią,bez względu na konsekwencje,wyniki,mimo wszystko przed siebie,na "rozdroże" można wejść prawie zawsze,gorzej jeżeli na owym rozdrożu się zatrzymujemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, To w takim razie dziękuje za miłe słowa. : )

Mara_, Racja,czasem idąc jedną drogą, widzimy że nie jest ona prawidłowa,czasem po dłuugim czasie,jednak szło się nią,bez względu na konsekwencje,wyniki,mimo wszystko przed siebie,na "rozdroże" można wejść prawie zawsze,gorzej jeżeli na owym rozdrożu się zatrzymujemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×