Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Poważne związki i zobowiązania? Ależ ja nie planuję ślubu ani, broń boże, dzieci. Chyba nie o to chodzi w tym temacie, nie sądzisz? Masa osób się przewinęła w tym temacie, którym brakuje drugiej osoby. Po prostu bliskości, rozmów. Nie wiem, to chyba normalne ludzkie rzeczy niezależnie od wieku. Tak mi się wydawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, jak to mówi mój znajomy: "prawie mi Cię żal" :twisted:

 

Storożak, a mi jest Ciebie żal, bo udzielasz się w rozmowie i kompletnie nie wiesz o chodzi. :? Niektórym ludziom po prostu brakuje szczerej rozmowy i bliskości. Moim zdaniem, to jest bardzo normalne...

 

-- 22 sty 2015, 04:07 --

 

devnull, a czy to jest miejsce do tego typu rozmów? Nie sądzę! Zapraszam do nocnych darków albo na spamową wyspę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ale bez kitu, odmawiacie 20latce prawa do poczucia dyskomfortu wynikającego z samotności, coś jest nie halo. wiadomo, że 10 razy kogoś pozna, ale ta wiedza nie czyni jej mniej samotną tu i teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No halo!!! Napisałam tylko coś takiego:

Indifference1, chciałabym znów mieć te naście lat, bez żadnego związku i bagażu doświadczeń. To były piękne czasy :105: Do czego Ty się dziewczyno spieszysz? :roll:

I się do tego dziewczyna przyczepiła?! O co kman??

 

Storożak, a mi jest Ciebie żal, bo udzielasz się w rozmowie i kompletnie nie wiesz o chodzi. :? Niektórym ludziom po prostu brakuje szczerej rozmowy i bliskości. Moim zdaniem, to jest bardzo normalne...

Dlatego napisałam "prawie mi Cię żal"???

WTF, to jest forum do wypowiadania swoich myśli czy nie bardzo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 28 lat i nie spieszy mi się do niczego to że wiek taki a taki to tylko stereotyp. Człowiek jest w związku wtedy kiedy mu to odpowiada a nie kiedy się uważa że tak powinno być. Wiem coś o tym bo rodzina też raz za razem mnie tak traktuję i czuję się przez to jak "byk rozpłodowy" kiedy coś na siłę chcą mi wpoić bo później już może zabraknąć na to czasu. Więc taka w tym logika i wiek nie ma nic do tego. Moja kuzynka też od 17 roku życia była w związku który trwał 9 lat(pomimo że teraz jest mężatką z tym facetem dlatego piszę że była). A ja mam swoje lata i właściwie nie chcę mi się w tym życiu się z kimkolwiek wiązać więc nie kłóćcie się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 3 razy czytałem ten wątek i dalej nierozumiem jak to jest możliwe że on sie tak potoczył :bezradny:

W sumie chyba duża część młodych ludzi chce związku przede wszystkim dla popisania się, że kogoś mają i jacy to są dorośli i dlatego tak dyskusja się potoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to jest miejsce do tego typu rozmów? Nie sądzę! Zapraszam do nocnych darków albo na spamową wyspę!

 

człowieku, spójrz na siebie, w ciągu 1 roku nabiłeś ponad 4000 postów, kto tu jest spamerem ?

z resztą na tym forum większość tematów to już off-topic.

a temat o samotności to jest temat o czym, bo ty rozumiem wiesz najlepiej, oświeć mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem, jaki związek ma to, na co zwróciłem uwagę czyli zaśmiecanie forum z tym co napisałeś. :? Widocznie niektórych rzeczy nie da się zrozumieć.

 

a temat o samotności to jest temat o czym, bo ty rozumiem wiesz najlepiej, oświeć mnie ?

 

I kolejne pytanie z kosmosu. Może Ci się to wydać dziwne, ale jakoś nie mam chęci i zamiaru dyskutować z Tobą na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem, jaki związek ma to, na co zwróciłem uwagę czyli zaśmiecanie forum z tym co napisałeś. :? Widocznie niektórych rzeczy nie da się zrozumieć.

 

a temat o samotności to jest temat o czym, bo ty rozumiem wiesz najlepiej, oświeć mnie ?

 

I kolejne pytanie z kosmosu. Może Ci się to wydać dziwne, ale jakoś nie mam chęci i zamiaru dyskutować z Tobą na ten temat.

 

Rozumiem, że w tym temacie szukasz wsparcia czy może polujesz na jakąś niewiastę...

Kompletnie nie rozumiesz istoty tego forum, jesteś świeżakiem tutaj,

który puszcza bąki w rytm orkiestry, która mu zagra.

Mógłbyś napisać książkę, ale to za trudne, łatwiej było napisać 4000 postów.

 

Żartowałem.

Nie zrobisz porządku na tym forum, wielu próbowało na przestrzeni lat,

syzyfowa praca.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×