Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, mi to duszno jak cholere i czuje jakby mi sie gardlo zaciskalo, w dodatku GRA mi w plucach jak oddycham i kaszel mam...aaa do bani! nie daj sie lękom, tak straszy bo dziś HALLOWEEN !!! Usmiechaj sie i olewaj france. Na bank to przeziebienie cie tak dobija, a leki...bo nerwica tez chora to szaleje! GŁOWA DO GORY :* Po każdej burzy wychodzi słonce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, aja ostatnio KALMSy kupilam, i przed snem biore ze dwa. I powiem Ci... od dwoch dni zasypiam kolo 12, wstaje wyspana i super dni mam! Takze tez polecam :) A Validol tez bardzo dobry, kiedys jak mialam lęki takie, ze pare tygodni z domu nie wychodzilam, to byla potem jedyna rzecz którą bralam (nie mialam benzo ani nic) i tez mi pomagalo bardzo. A szczegolnie wskazane na kołatania serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, na kołatanie....ohohohoooo musze chyba znów kupić, ale ja przestałam brac bo przeciez na ulotce pisalo ze spowalnia akcje serca i juz mialam zawal, ze mi pikawka stanie :D:D:D oczywiscie najpierw wyssałam kilka opakowan, a pozniej umieralam na zawał regularnie przez kilka tyg :D:D:D stad u mnie kalmsy :Dklaudek, właśnie, taka atmosfera..."grobowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:)

Ja mam dzis dzien mega do kitu , tak sie zle czuje ze juz nie wiem co ze soba poczac.Na cmentarzu wsrod tlumu ludzi zlapalam taka deralke ze sie zgubilam mojemu TZ owi :P:shock::roll: Do tego jakos mna buja strasznie i taki mam straszny ucisk w glowie i serce wali tak ze az w glowie mi dudni od tego. Ech szkoda slow.

Do tego w nocy mnie zlapaly rozmyslania o smierci i tak sie nakrecilam ze az sie poplakalam.

 

Haniu ja mysle ze Ty przez ta grype sie tak zle czujesz bo ja np jak dostalam migreny to to samo leki ogromne wtedy mialam i zaraz samopoczucie gorsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy ja miałam dokładnie tak samo rok temu. W ogóle to nie wiem po co poszłam na cmentarz wiedząc jak to może się dla mnie skończyć....

Rodzice mnie namawiali i uległam. Później dostała silnego ataku paniki, a w nocy działo się ze mną to samo co z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech...ja w nocy tez mialam glupie mysli jakies, bo moj maz jest dzis w pracy i sobie myslalam, ze "a jak bede miala atak i bede sama"... rano to juz wgl. wydarzylo sie cos mega dziwnego i nie umiem sobie tego wytlumaczyc w żaden sposob. Teraz tez serducho mi wali jak glupie, ale mam to w nosie, gram w gry na FB :P jakies zwierzatka ratuje i zbieram truskawki na farmie :P 26 lat O.o :D ogólnie mam w nosie caly ten lęk, niech se robi co chce, mam takiego lenia dzis, że ani mi sie nawet bac nie chce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, o masz! a moja babcia to balsam na moje nerwy. Za to druga próbuje ten balsam zmywać jadem więc mam równowagę ;) Nie mieszkam z żadną z nich ale obie bardzo często odwiedzam i tę drugą nauczyłam się już olewać, bo nie pozwolę, żeby ktoś zakłócał mój wewnętrzny spokój, który z mozołem buduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj siedzę sobie spokojnie przed kompem,a tu nagle zrobiło mi się słabo.Czuję poliki mam gorące i czerwone,serce wali jak głupie.Mierze ciśnienie 145/100 serce 145!!!,umieram.Posiedziałam chwilę i nagle łup już tak nie wali.W jednej chwili nie czuję takiego walenia serca.Robi mi się na przemian zimno i gorąco.Do tego mam dreszcze.Kurde co to mogło być??Chyba nie zawał?Od trzech dni znów ciężko mi się oddychało,jakieś kłucia z boku serca, w klatce jakieś dziwnie uczucie,w głowie zawroty i ogólnie napięcie głowy.I nie miałam siły,nogi jak z waty.Nigdy wcześniej nie miałam takiego pulsu,najwyższy to 120.Ciśnienie takie raz mi się zdarzyło przy ataku.wystraszyłam się,że to już koniec.Zdziwiło mnie to pędzenie serca i nagłe przestanie,już go nie czułam,a puls malał razem z ciśnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pimpek82, może to napad paniki? tylko w sumie z czego.. ja miałam tak parę razy, że budziłam się w nocy w takim stanie, wystraszyło mnie to nie na żarty. Nawet nie wiem, czy po jakimś śnie, czy tak o. Nawet po koszmarach tak się nie czuję. Ale ciśnienia nie mierzyłam, nawet nie mam ciśnieniomierza, chyba nawet nie umiałabym się nim obsłużyć ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:PP hh, fb Cie zaatakował (se żartuję..)

 

a tak bardziej serio, sama nie wiem, skąd takie coś, ale tak sobie wtedy (jak mi się przydarzyło) wymyśliłam, że może podświadomie jakiś lęk się tłumi w głowie i potem takie coś znienacka łapie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brum, Dokładnie nasza podświadomości jest bardzo pamiętliwa. I co zastanie w niej zapisane jest w nas do końca życia. Mogę przytoczyć pewien fragment książki Beaty Pawlikowskiej. Pewna kobieta miała problem z uchem nikt nie potrafił jej pomóc, bo nikt nie wiedział od czego to jest miała przepisywane jakieś olejki itp. Które nie pomagały. A wiecie co było skutkiem tych problemów. Gdy była zła, smutna siedziała na brzegu wanny i czyściła natrętnie uszy. A robiła to gdy była mała mama jej czyściła uszy i w tedy były blisko siebie w tedy ona czuła bezpieczeństwo, miłość i to jej podświadomość zapamiętała i w dorosłym życiu to wykorzystywała.

 

-- 01 lis 2013, 22:17 --

 

Więc też tak może być z naszą nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×