Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przed snem strasznie bolaly mnie jajniki, ale ostatnio bolą mnie codziennie(to znak, zeby w końcu wybrac sie do gina) a dzis rano jadąc pociagiem na terapie dostalam okres i sie uspooilam bo to widzocznie przzed nim tak mnie jajniki bolaly, ale do gina i tak pojde ja mi zdejmą gips... a jutro wlasnie ide do chirurga tylko tu pojawia sie problem bo nie ma mnie kto do niego zawiezc:(

Na terapii ... nasz kolega dostal prace wiec mielismy taki dzien pozegnalny bo juz wiecej na niej sie nie pojawi... W ogole to przyjezdzajac z noga w gipsie zrobilam niemale zamieszanie na oddziale bo wszyscy nagle zaczeli sie mna interesowac... boje sie strasznie ze gdy terapia sie skończy to nie bede potrafila sobie ze soba poradzić;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skierowanie na siki mam, jutro muszę zrobić i do 9 zanieść-jak tu wytargać sie tak rano z chałupy? :mrgreen: muszę zrobic porządek z kręgosłupem, myślałam że to nerki mnie tak bola a okazuje się, że najprawdopodobniej kręgosłup, szlag

 

Dentka odwołałam, pójdę na poczatku lipca

 

Większość dnia przelatałam zdenerwowana, @ się pewnie jutro pokaże :evil:

 

ta, treba sie za oskurzanie wziąść, sterta naczyń do mycia czeka, na dwór jeszcze dziecia wytargam..i wieczorem zalegnę z Kingiem w wyrku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jedna dziewczyna chyba grozi ;/ bo ja sie kumpluje z jej kolega i chyba jest zazdrosna....

To oznacza tylko,że wg niej jesteś atrakcyjną dziewczyną i potencjalną rywalką.

Nie przejmuj się takimi grożbami.Ludzie gadają różne rzeczy których póżniej w ogóle nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień się szykował na leżąco, na szczęście koleżanka wyciągnęła mnie na spacer i mi to dobrze zrobiło.

muszę przezwyciężać lęk przed wychodzeniem z domu

jutro idę na badania - muszę się dowiedzieć dlaczego ciągle mi słabo i mam mdłości i zawroty głowy - pewnie znowu się okaże, ze to wszystko bierze się z nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół dnia spędziłam z chłopakiem przygotowując mieszkanie żebyśmy mogli tam się wprowadzić :) segregowałam romansy babcine do worków , dziś 800 się udało a to nawet jeszcze nie jest połowa :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, to nie chodzi o to że lalearz mi odmówił cytologii, w naszej kochanej służbie zdrowia robią cytologię raz na 3 lata. Jak bym chciała teraz muszę iść do niego prywatnie.Powiedział mi ze wszystko jest ok ale jak chcę to się mogę do niego zapisac.Pójdę ale pod koniec lata ;)

 

Dziś dzień OK jak mało kiedy, żołądek nie bolał , głowa nie bolała i nawet zawrotów dziś nie miałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, za 2 tygodnie wyniki. współczuję nogi :cry: niestety jak widzę jak niektórzy jeźdzą to normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera, dlatego sama nie jeźdżę bo się boję ;)

Kate83, Przepraszam za błędnie wyciągnięte wnioski :mrgreen: ja chodze prywatnie, to pewnie dlatego mi robi cytologię bez pytania ;)

człowiek nerwica, co Ci zrobili gnoje jedne ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień..kręgosłup dokuczał niezle, żarty się skończyły, trzeba się za niego wziąść. Diagnoza o niewydolności żylnej spowodowała wkręty(jak to okropnie brzmi-niewydolność żylna, brrr).

Oczekuję @ bo przyjdzie na pewno :?

Zanoszę dzis "materiał" do badania, ciekawe co wyjdzie

Trzeba upiec dziasto bo dzień ojca i imieniny babci

No i ładna pogoda więc sporo czasu na dworze w końcu spędzimy i pranie na balkon wyrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień ojca ..... :roll:

 

Wybiło mnie to z rytmu, zapomnialam co chciałam napisać. Kur.wa jak ja nie moge mu zapomnieć tego co zrobił! Tylko po co ja to rozpamietuje skoro jest lepiej bez niego ?

Sniło mi sie dzisiaj, że byłam w ciąży, chyba za duzo sie naogladałam zdjec dzieciaków na nk... tylko tam jak sie wejdzie to jest nieuniknione, co 2 zdjecie jakiegos dziecia, w 100 różnych pozach, jeszcze troche i beda wrzucać obsrane pieluszki ...

Znowu ten koszmar, musze isc do sklepu, pewnie skonczy sie jak wczoraj, parkinsonem dreptanym i zawałem ..

 

Debilu dzwoń do tego lekarza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, to jeszcze nie zadzwoniłaś? Weeźże zadzwoń!

 

miałam jechać z rańca oddać krew do badania, ale nie pojechałam. połowa urlopu mija, a ja głównie bimbam w domu.

już się boje, że tydzień mija, będę musiała wrócić do pracy, a nic mi lepiej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, to długo bedziesz musiala czekac:(

 

wlasnie wrocilam od chirurga i okazalo sie ze noga nie jest zlamana i cale szczescie, ale przez tydzien noszenia gipsu toche odzwyczaila sie chodzic i troche boli, ale mysle ze to z czasem sie zmieni... oby

 

Milego dnia wszystkim zyczę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×