Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja byłem u lekarza i polecił mi gazetę do poczytania Charaktery

I powiedział żebym może z terapeutką porozmawiał na temat co sądzi o treningu interpersonalnym i że strach przed tym jest naturalny

Ale ja bym się ogromnie bał jechać na 3 dni do obcych ludzi i jeszcze opowiadać o sobie...

 

[Dodane po edycji:]

 

Tylko że ja chodzę władsie na 2 terapie i w sumie częściej na tą psychoanalityczną a do tego doszedłem na terapii z panią pracującą metodą ericksonowską dziś jadę na terapię metodą psychoanalityczną oczywiście obydwie panie są wtajemniczone że chodzę też do 2 ale osobiście siebie nie znają

Cieszę się, iż widzicie u mnie poprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques- widzimy, widzimy. Ja widzę ogromną. Taki właśnie spokój osiągnąłeś a to bardzo ważne w leczeniu! Wydaje mi się że już na chłodno analizujesz sytuacje z życia, bez zbędnych emocji itp To dobrze :smile: Wychodzisz na prostą.

 

Ja jednak nie jadę dziś na ten wykład. Za to jutro mam dużo nauki w szkole i w niedzielę chyba też :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESTEM TU NOWA MOJA PRZYGODA Z NERWICA ZACZĘŁA SIĘ JAKIEŚ 3 ALBO 4 LATA TEMU NAJPIERW W NOCY DUSZNOŚCI Z JAKIMŚ CZASEM PRZECHODZIŁY POTEM PRZENIOSŁO SIĘ WSZYSTKO SIĘ NA ZYCIE CODZIENNE CIĄGLE CHODZĘ PO LEKARZACH BOJE SIĘ ZOSTAĆ SAMA W DOMU WSZYSTKO MNIE BOLI PODEJRZEWAM KAŻDA CHOROBĘ U SIEBIE,MAM CZASEM TAKIE DUSZNOŚCI I DZIWNE UDERZENIA GORĄCA A CZASEM NAWET SERCE MI JAKOŚ PODWÓJNIE BIJE TO CO DZIEJE SIĘ ZE MNĄ WYKAŃCZA MNIE JUŻ POWOLI:( RODZINA MA MNIE DOSYĆ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE BYŁAM TYLKO LEKI BIORĘ ZIOŁOWE:( MAM JUŻ DOŚĆ DO TEGO MAM JESZCZE REFLUKS ŻOŁĄDKOWY I TO WSZYSTKO MI SIĘ NASILA TERAZ AKURAT ZNOWU MAM KLUJĄCE BÓLE W PRAWYM BOKU I TAK CIĄGLE COŚ MI SIĘ JUŻ CZASEM ODECHCIEWA WSZYSTKIEGO:(

 

[Dodane po edycji:]

 

RODZINA MÓWI ZE JAK SAMA ZE SOBĄ NIE BĘDĘ WALCZYŁA TO TA NERWICA ZAWŁADNIE MNĄ I SIĘ WYKOŃCZĘ:( ROBIĘ WSZYSTKIE BADANIA JAK TYLKO MNIE GDZIEŚ ZABOLI WCZORAJ MIAŁAM TAKI BÓL GŁOWY ALE NIE MIAŁAM GORĄCZKI BAŁAM SIĘ JAK NIE WIEM ZE TO WYLEW DZIŚ JUŻ MNIE BOLI MNIEJ ALE KAŻDEGO DNIA COŚ SIĘ DZIEJE SA POJEDYNCZE DNI KIEDY CZUJE SIĘ DOBRZE TO WTEDY DZIĘKUJE BOGU ZA KAŻDY TAKI DZIEŃ:( CHŁOPAKOWI PRZYNOSZĘ WSZĘDZIE WSTYD NIE UMIEM NAWET W KINIE WYSIEDZIEĆ BO ZARAZ MNIE ŁAPIĄ JAKIEŚ DUSZNOŚCI BÓLE GŁOWY DRĘTWIENIA :(

 

[Dodane po edycji:]

 

JA SIĘ WYKOŃCZĘ;(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno masz tak zaawansowaną hipochondrię że aż strach. Marsz do psychiatry.

Tabletki ziołowe tutaj nie pomogą, robienie kolejnych badań też nie bo problem leży w psychice.

Marsz do psychiatry i do psychologa. I nie pisz dużymi literami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blondiii1986, bez wizyty u psychiatry się nie da rady! Bez leków i terapii się nie obędzie! Nie wiem na co czekasz skoro nerwicę masz od 3-4 lat? Szkoda Twojego zdrowia i nerwów ty juz dawno powinnas byc u lekarza. To podwojne bicie serca jak piszesz to pewnie dodatkowe udzerzenie- wypadanie płatka zastawi mitralnej, nie jest groźne ,ale nieprzyjemne. Bierz magnes i pij duzo soków marchewkowych lub pomidorowych bo w nich jest duzo potasu to trochę mniej Ci będzie to dokuczać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nie mozliwe jak nerwica potrafi zawładnąć człowiekiem,do 18 stego roku zycia nie wiedzialam co to jest nerwica jakis starch potem zaczeło sie :( ciagle boli mnie głowa czuje sie taka do dupy tak jakbym miala wieczna grype bola mnie miesnie :( boje sie wychidzic z domu:( zostac sama to juz nawet nie mowie dobrze ze moj chłopak robi tylko do 16,00:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×