Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne sa cwiczenia na ta piłke ale jakos sie nie moge za to zabrac.. a przydało by mi sie troche podrasowac miesnie brzucha bo mnie kregosłup boli. Ja jak mi źle to znowu zajadam sie dobrosciami wiec kilogramy w gore to u mnie no problem gorzej jak chce cos schudnac. to nie da rady :evil:

 

najlepsze na nabór masy sa kaszki dla dzieci.. ale nie wiem czy to bedzie "wartosciowa masa" czy nie (czyt. sam tłuszcz) heheheh :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim rowniez mecze sie z ta okropna nerwicą lękowa i już sama niewiem jak sobie pomóc z nią raz jest lepiej raz jest gorzej...jesli ktos by chciał porozmawiać to bardzo chetnie bym porozmawiała:) ja dziś się czuje fatalnie ciągłe lęki te bicie serca i taki strach jak bym sie czegos bała niewiem czy kobietki tez gorzej macie lęki tuż przed okresem bo ja własnie jestem i tak sie okropnie czuje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, No jechałem dziś jako pasażer i jako kierowca :D

no powiem ,że włosy to miałem tak postawione podczas jazdy jako pasażer ,że kumpel to leżał na ziemi ze śmiechu :mrgreen:

i no troszkę podskakiwałem na siedzeniu jak jechaliśmy :mrgreen:

Borysia, Czasami szybciej potrafię zjeść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłam od siostry. Dzieci sprawiły mi mnóstwo radości. Moja 2-letnia siostrzenica jest taka śliczna i kochana, taka przytulaśna, a ile energii, złoto! Wszystkie te moje dzieciaki są wspaniałe.

Szkoda że czuję się tak paskudnie. W drodze powrotnej prowadził Piotrek, mój siostrzeniec, który ze mną przyjechał, bo dostałam już w drodze mega ataku lęku. Ponieważ musiałam się maskować, gdy dotarlam do domu lęk osiągnął apogeum - rozbolała mnie głowa i zaczęły trząść się ręce. Poszedł xanax.

Nie wytrzymam już. Jeszcze jutro wracam do pracy po 3 tygodniach. Do ludzi. Fuj.

I nienawidzę W. I siebie też nienawidzę. Wszystko paskudztwo. Oprócz dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×