Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

aż tak się nie stresuję, jak mnie nie przyjmą to ich strata, pójdę do konkurencji :mrgreen: albo do innej branży ;)

 

tylko chciałabym już dupę ruszyć :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałam Ci Pinkii-Madzia vel Marysia, że jest wiecej osób na tym forum, które pamięta Twoje poprzednie wcielenia, ja to nawet pamiętam Twoje wcielenia z innego forum :mrgreen: Marysiaa, ach jak pięknie brzmi :mrgreen:

 

NIe chcę zaogniać i wracać do tematu, ale muszę to w końcu napisać. Czyli...tak naprawdę mam potrzebę napisania o tym co mnie uderzyło.

Ja pamiętam Pinkii pod pseudonimem Magda BMW. Wszyscy wiedziali o tym, jak ma na imię.

 

Parę dni temu zwróciłam się Pinkii do Ciebie po imieniu i zabolało mnie, kiedy zwróciłaś mi uwagę,że nie chcesz bym nazywała Cię tak.

Ale widocznie to mój problem.

Albo nie mój?

Wiem,że jest parę osób na forum, którzy nie ujawniają swoich imion ...mają do tego prawo.

Ale tajemnicą nie było to,że akurat MagdaBMW to Pinkii.

 

Nie trawię oszustwa, kłamstwa i podszywania się pod kogoś, kim się nie jest. A jeśli ktoś nie zauważa u siebie problemu nawet wtedy, kiedy większość sugeruje.........to coś jest nie tak.

Dziwne jest to,że można siebie aż do takiego stopnia nie akceptować. Wstydzić się powiedzieć,że na studiach jest ciężko,że nie ma się pomysłu na siebie, na swoje pasje.Poprostu,że człowiek się gdzieś zzgubił i potrzebuje wsparcia.

No, ale szczerym się czlowiek od razu nie urodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był bardzo udany- szkoła, sushi z przyjaciółmi, wreszcie czuję że żyję, nie ma ze mną nerwicy. Spotykam się z ludźmi, jeżdżę tramwajami, wychodzę sama na miasto, pracuję... Jest tak... normalnie! Jakie to piękne uczucie, zdrowi ludzie tego w ogóle nie doceniają! Dzisiaj jadę najpierw zawieźć rzeczy pewnej ubogiej rodzinie a potem mam plan jechać nad morze. Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, błagam, od takich rzeczy jest priv...skoro nie chcesz wracać i zaogniać tematu, to tego nie rób, albo nie pisz że nie chcesz, jeśli potem i tak robisz swoje...a takie sprawy naprawdę, załatwiajcie sobie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotykam się z ludźmi, jeżdżę tramwajami, wychodzę sama na miasto, pracuję... Jest tak... normalnie! Jakie to piękne uczucie, zdrowi ludzie tego w ogóle nie doceniają! Dzisiaj jadę najpierw zawieźć rzeczy pewnej ubogiej rodzinie a potem mam plan jechać nad morze. Miłego dnia.

 

Przyjmujesz jakieś leki i czy sama sobie radzisz???

 

-- niedziela, 6 mar 2011, 16:21 --

 

Michuj, no cóż zrobię jak nie ma od miesiąca mojego lekarstwa? :oops:

 

 

Nie było mnie jakiś czas a tu się nic nie zmieniło. Te same twarze. :hide:

Nie dobrze :)

 

 

Witaj ziomku... daaawno cie nie było na forum.. Myslałem że juz wyzdrowiałeś.Dalej jestes na seroxacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy lek na nerwice, bo niemal wszyscy przy nim jakos dochodza do siebie - ja takze.

 

 

Ja nie uważam aby był najlepszy bo przez pierwsze pół roku miałam ogromne wahania i miewałam ataki, ogólnie mija 10 miesięcy a on dopiero jako tako się ustabilizował i działa. Np Asertin postawił mnie na nogi w tydzień. Esci biorę bo biorę i jest ok, ale nie uważam aby lek był najlepszy, bo zdecydowanie nie jest. On jest dla osób już ogarniętych, jak ktoś ma poważne stany to może nie doczekać poprawy na nim wg mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, błagam, od takich rzeczy jest priv...skoro nie chcesz wracać i zaogniać tematu, to tego nie rób, albo nie pisz że nie chcesz, jeśli potem i tak robisz swoje...a takie sprawy naprawdę, załatwiajcie sobie na pw.

 

Możesz dać mi Dominiko ostrzeżenie,za to,że wracam do tematu.

Ja tylko dostrzegam to, co mnie i innych boli.

 

Zwróć też uwagę,że sama swięta nie jesteś. Bo nie wydaje mi się,że temat love story twający od paru dni na forum nikogo tu nie męczy. Przez grzeczność i fakt,że jesteś moderatorem ludzie Tobie wszystkiego w oczy nie powiedzą. Do prawdziwej konfrontacji tu nie dojdzie. Bo jak piszesz...jest PW.

Tyle w temacie ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ee o co Ci chodzi z tą świętością? :shock::roll: i co ma piernik do wiatraka? :?

co innego jak to mówisz " love story" a co innego jakieś zaczepki i sprzeczki. a zdziwiłabyś się ile ludzie więcej mówią, właśnie dlatego że JEST SIĘ moderatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień..hm to sprzątanie i przygotowania do tego aby od jutra choć trochę wziąć się w garść 8) jakaś dietka, rolki!! , ćwiczenia i do czerwca może zgubię to co mam zgubić i wrócę trochę do życia :mrgreen: a wieczorem...kołderka, coś słodkiego ( tak na zakończenie :mrgreen: ) i x-factor z chłopem oglądamy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, .....już nic.........ugryzłam sie w język,żeby Tobie odpisać co ma piernik do wiatraka.

 

Fajnie,ze czekasz na X-factor. Kupiłam odpowiedni sprzęt,zeby sobie zajadać przed tv, no..... i będę jurrorem :smile:

 

A dzisiejszy dzień......nogi mnie bolą od chodzenia. Byłam w 3 sklepach.Można powiedzieć,że poświęciłam niedzielę na zakupy, czego robić nie lubię.Ale wczoraj nie miałam czasu,żeby uzupełnić braki.

Rano odświeżyłam kolor na włosach, zjadłam pyszny obiad. A teraz sobie piję café au lait.

Po programie o 20-tej mam zamiar uruchomić gilotynę i wycinać wizytówki przedszkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×