Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Muzyka-Death metal]


Gość Dysphoria

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, Racja. W sumie na rowni z DC Paradise-ow postawilbym "Nexus Polaris" Covenant. o ja sie tego nasluchalem, jeszcze na kasetach.....ach piekne czasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, Szczerza to od ponad miesiaca nie mialem gitary w rece...ale wiem ze to poprostu czas na zebrannie sie we mnie emocji, ktore potem bede mogl z siebie wyrzucic. Cala muzyka to dla mnie swoista terapia oczyszczajaca...Nawet ciezko opisac jakie to zajebiste uczucie kiedy caly swiat oprocz mnie i gitary przestaje istniec...Cos pieknego, powaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Dobra wiadomosc! Okladki nareszcie sa ale niestety na nadruk na plytach musze poczekac do jutra, takze niedlugo Demko w pelnej krasie bedzie dostepne no i ruszamy z koksem-wysylanie do recenzji, gole baby i takie tam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala muzyka to dla mnie swoista terapia oczyszczajaca...

 

Brawo. Wiem o co chodzi, też swego czasu grałem, na gitarce właśnie. Przestałem 4 lata temu i od pół roku do niej powracam ;) A co do muzyki to poziom jak na takie granie bardzo dobry. Może nie świetny, ale nie ma o co się przyczepić. Najważniejsze, aby dać ujście emocjom - wam grającym jak i słuchaczom. Załapię się na płytkę po promocyjnej cenie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z death metalem wziąłem rozbrat jakieś kilka lat temu na rzecz bardziej atmosferycznych klimatów. Słuchając np. Suffocation, Dismember nie znajdowałem w tym nic poza podziwem dla technicznych umiejętności muzyków. Teraz gustuję bardziej w klimatach pogańskich (szczególnie skandynawskich), że wymienię: Moonsorrow, Galar, Draugnim, Kampfar, Enslaved etc. Szukam w muzyce ucieczki, oczyszczenia, a tego Metal Śmierci mi nie dostarczał. Ponadto tematy związane z fekaliami, wnętrznościami etc jakoś mnie nie kręcą :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×