Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

subm4tic, wystarczy, ze ma osobowość zależną :D to wiele wyjasnia :D

 

Nie ma tego zdiagnozowanego, w sumie nie spełnia kryteriów w sensie w towarzystwie ma własne zdanie itp :) ma inne poglądy niż ja etc. Wiec nie ma osobowości zależnej ale ma tak, że nie umie się odnaleźć nie będąc w związku z osobą która kocha.

Btw nie jest wcale spokojny :) jest cholerykiem, zresztą mnie spokój bardzo wyprowadza z równowagi bo to.oznacza brak uczuć dla mnie więc będę prowokować aż nie osiągnę reakcji. Jest jednak pewna różnica między mną a Twoja luba: ja jestem świadoma swoich wad, choroby i leczę się, pracuje nad sobą i zmieniam się. Jest milion razy lepiej niż było rok czy dwa lata temu. Twoja laska nie dopuszcza myśli ze powinna coś zmienić wiec między wami nigdy nie Będzie dobrze na Dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie jestem pewna czy osoba z bpd polecialaby na osobę z os zależną... To by było zbyt łatwe.i nie dawaloby emocjonalnej huśtawki ;p poza tym kogo z.nas miałaby kręcić uwieszona na szyi osoba: partner bluszcz? :) zwłaszcza, że większość z nas boi się zbytniej bliskości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tym bardziej tak jak piszesz:) piszesz o niej i o mnie :) heh no ja sie nie wieszalem na niej raczej :) ale normalnie raczej chcialem zeby bylo :) a z jej strony raz 24/dobe a raz lepiej wcale do tego nikogo innego obok mnie nie powinno byc bo ona powinna byc najwazniejsza:) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie odzywam nie dam sie znow wciagnac w klotnie przez tel itd ... heh no ale w srode juz o 23:30 dostalem sms czy moze zadzwonic ... a weczesniej przy rozmowie po tym jak kilka razy odlozyla tel uslyszalem ze ze mna naprawde chciala sobie uloyzc zycie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×