Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej głowie powstało ciekawe zagadnienie, które ciężko mi rozwiązać. Jakby nie patrzeć border borderowi nierówny. Jedna osoba może być bardziej świadoma swoich patologicznych zachowań, lepiej je kontrolować i tak dalej. Czy może być tak, że border zostanie ofiarą innego bordera tworząc z nim związek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe mieć bordera i schize na raz?

jedno drugiego nie wyklucza, niestety zeby potwierdzic lub zaprzeczyc trzeba dokladnie znac Twoja historie

a mysle ze tak na forum / online to jest jak zapytanie wrozki :D

 

przy ostatniej wizycie mówiłam lekarce że ostatnio miałam paranoje, omamy(dokałdnie opisałam co widziałam i nie były to żadne przywidzenia w ciemności itp) i nie mogłam się wybudzić ze snu choć byłam świadoma że już nie śpię (nie wiem jakie ma to fachowe określenie) no i w ogóle że coś mi się dziwnego dzieje z banią to babka powiedziała że przy BPD mogą wystąpić takie objawy :? dała neuroleptyk, benzo i do zobaczenia za miesiąc... czy tylko mi się wydaje że polska służba zdrowia ma na nas wyj ebane ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej głowie powstało ciekawe zagadnienie, które ciężko mi rozwiązać. Jakby nie patrzeć border borderowi nierówny. Jedna osoba może być bardziej świadoma swoich patologicznych zachowań, lepiej je kontrolować i tak dalej. Czy może być tak, że border zostanie ofiarą innego bordera tworząc z nim związek?

 

to byłaby zabójcza mieszanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wyrzygana. Leki nie działają. :/

Mam gonitwę myśli, ciągle cos analizuje, jeśli akurat nie mam o czym myśleć to zapętla mi się ostatnie słowo poprzedniej myśli i słyszę je w głowie jak echo :/ antydep tez nie działa. Jest gówno. Jestem zmęczona życiem. I sobą. I zerwalam z chłopakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami to, że on za mną latał było dla mnie kochane i postanawialam wrócić a czasami było dla mnie oddychające i budowałam jeszcze większy dystans. Czasami to, że mnie olewal rodziło strach przed odrzuceniem i motywowalo do tego żeby jak najszybciej.się pogodzić a innym razem powodowało albo frustrację ze.to ja musze się napraszac i plaszczyć o miłość lub wręcz postawę 'teraz to Ci pokaże i będziesz żałował! ' i spotkanie się z kolegami, olewanie, imprezy, picie, flirty itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

subm4tic, nic nie robić i tak jak jak jej odpali to sama zadzwoni ale gorzej jak znowu jej odpali, ze nie chce byc z tobą i tak na zmiane. serio chcesz to znieść ? Nikt o zdrowych zmysłach tego nie wytrzyma, Masz osobowość zależną by wytrzymywać dziwne zagrania drugiej osoby? jesli tak to jesteś osobą której szuka border :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz po tym zwiazku przez chwile sam nie wiem kim bylem :) psycholog pomaga ale mi sie zdaje ze chyba wlasnie bym to zniosl :( wiec cos musi byc nie tak ze mna:) - pozatym bezsensowna jest mysl ze ja jej pomoge niech tylko mnie poslucha itd ... wiem ze to bezsensu ale nie wywale jej z glowy a tym bardziej z serducha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×