Skocz do zawartości
Nerwica.com

ciężko:(


źle mi:(

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wstydzę się siebie po prostu, a widzenie w każdym chorego to coś w rodzaju manii, są na tym świecie ludzie zadowolenie z życia nie mający problemów ze sobą.

 

Nie powiem czym się zajmuję, jestem sobą :)

 

gratuluję cii szczęscia i oby nigdy ci sie noga nie podwinęła.

Ale niestesty pomaganie ludziom ci za kija nie wychodzi...

Powinneś zajac sie czymś bardziej pożytecznym dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie sprowadza? Chcę poznać towarzystwo, na razie wiem, ze wszyscy tu zaglądający muszą być chorzy i mieć problemy, albo odwrotnie, proponować jakieś cudowne sposoby na uzdrowienie typu pozytywne myślenie, albo sektopodobne drogi.

 

Poznanie świata tego typu dużo daje człowiekowi, nie po to, by mówić sobie: oni mają dopiero źle, ja to mam lepiej, wstaję i mam zapał do życia. Nie na tym polega zapał życiowy :)

 

-- 19 lut 2011, 20:46 --

 

Grzegorz On, jeśli Twoje posty mają służyć dawaniu bezużytecznych rad , to znajdz sobie inne zajęcie na nudę..

 

Ale przecież napisałem że nie wolno słuchać głupich rad piszących ludzi na forum, czyli siebie też !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz On, proponuję forum towarzyskie. tak wszyscy tu mamy problemy. TO FORUM PSYCHOLOGICZNE dla ludzi z zaburzeniami, pomyliłeś fora.

 

Zwykli ludzie są płytcy zazwyczaj, ci z problemami są fascynujący, dlatego tu jestem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz On, proponuję forum towarzyskie. tak wszyscy tu mamy problemy. TO FORUM PSYCHOLOGICZNE dla ludzi z zaburzeniami, pomyliłeś fora.

 

Zwykli ludzie są płytcy zazwyczaj, ci z problemami są fascynujący, dlatego tu jestem.

 

Wow. Myśliciel 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz On, proponuję forum towarzyskie. tak wszyscy tu mamy problemy. TO FORUM PSYCHOLOGICZNE dla ludzi z zaburzeniami, pomyliłeś fora.

 

Zwykli ludzie są płytcy zazwyczaj, ci z problemami są fascynujący, dlatego tu jestem.

 

Wow. Myśliciel 8)

 

A to ciekawe, można by tak to ująć :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×