Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

w Polsce podniesiono płacę minimalną do 1680 zł brutto rzecz jasna, to zdecydowany powód do radości. Pracodawcy pewnie rozpaczają bo koszty pracy znowu wzrosły no ale i tak płacą tu Polakom tyle w miesiąc co na zachodzie w tydzień i powinni się cieszyć, krwiopijcy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce podniesiono płacę minimalną do 1680 zł brutto rzecz jasna, to zdecydowany powód do radości. Pracodawcy pewnie rozpaczają bo koszty pracy znowu wzrosły no ale i tak płacą tu Polakom tyle w miesiąc co na zachodzie w tydzień i powinni się cieszyć, krwiopijcy. ;)

Malych przedsiebiorcow np takich co ledwo zipia faktycznie moze nie byc stac. Ciekawe czy by bylo lepiej gdyby placa minim. zalezala od wielkosci firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, zaczęłam prowadzić dziennik. Zapisuje co zjadłam co pomaga mi kontrolować dietę, będę też wpisywać co zrobiłam dobrego dla siebie - praca, hobby, ćwiczenia itp. żeby jakoś ustabilizować swoje życie. Dam Wam znać za jakiś czas czy to pomaga ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Robił z Was kiedyś taki dziennik dnia - co zjadł, ile używek użył, co zrobił dla siebie lub dla innych? Zapis emocji itp.?

Ja planuję kiedyś coś takiego zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×