Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

szczypiorek86, ktoś Cię widzial w tym stanie? Powinnaś być w szpitalu teraz, takie dawki - a przypuszczam ze wzięłaś sporo skoro niewiele pamiętasz, sama kiedyś wzięłam dużo i nie doprowadzilam się do tego stanu -mogą Ci bardzo zaszkodzić... Twojej wątrobie i w ogóle... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... nie,nie widział bo się zamknęłam w pokoju a,że długo śpię to dla nich normalka.Nic mi nie będzie ,na nic nie zaszkodzi bo jak koń na takie rzeczy odporma jestem(a szkoda)...Już raz kiedyś mi się zdarzyło coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... nie,nie widział bo się zamknęłam w pokoju a,że długo śpię to dla nich normalka.Nic mi nie będzie ,na nic nie zaszkodzi bo jak koń na takie rzeczy odporma jestem(a szkoda)...Już raz kiedyś mi się zdarzyło coś podobnego.

rozumię że to nie ostatni raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, cpasz czy mi się wydaje?

no helou, w holandii mieszka. Przypominam że stolicą jest amsterdam ;)

 

 

 

Posłuchaj to,że życie mnie tu wyjebało nie znaczy,że wzniecam się jak większość nad tym gównem .Nigdy nawet nie byłam blisko spróbowania tak popularnych tu (w Holandii) używek wręcz jestem temu przeciwna szczególnie u nas w Polsce. Co do Amsterdamu to trochę mam więc nie trafiłeś z aluzją ...

 

 

Na jakiej podstawie twierdzicie ,że ćpam ? jest tutaj ktoś kto nie bierze psychotropów ?Hipokryzja czy co ? Powtarzam drugi raz mi się to zdarzyło a pierwszy całkiem nie świadomie .Tekst "że nie jestem jeszcze z siebie dumna" był oczywiście ironią wobez samej siebie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj to,że życie mnie tu wyjebało nie znaczy,że wzniecam się jak większość nad tym gównem .Nigdy nawet nie byłam blisko spróbowania tak popularnych tu (w Holandii) używek wręcz jestem temu przeciwna szczególnie u nas w Polsce. Co do Amsterdamu to trochę mam więc nie trafiłeś z aluzją ...

żartowałem tylko, nie wiedziałem że to dla Ciebie drażliwy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, cpasz czy mi się wydaje?

no helou, w holandii mieszka. Przypominam że stolicą jest amsterdam ;)

 

 

 

Posłuchaj to,że życie mnie tu wyjebało nie znaczy,że wzniecam się jak większość nad tym gównem .Nigdy nawet nie byłam blisko spróbowania tak popularnych tu (w Holandii) używek wręcz jestem temu przeciwna szczególnie u nas w Polsce. Co do Amsterdamu to trochę mam więc nie trafiłeś z aluzją ...

 

 

Na jakiej podstawie twierdzicie ,że ćpam ? jest tutaj ktoś kto nie bierze psychotropów ?Hipokryzja czy co ? Powtarzam drugi raz mi się to zdarzyło a pierwszy całkiem nie świadomie .Tekst "że nie jestem jeszcze z siebie dumna" był oczywiście ironią wobez samej siebie ...

 

Myślę, że są tutaj osoby, które nie biorą leków, np. ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×