Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14 Oczywiście w teorii tak nie jest ,ale w praktyce różnie...

 

w praktyce rzeczywiscie bywa roznie bo wszedzie mozna trafic na nieprofesjonaliste. Pocieszajce jest jednak to, ze polowa forum trafila jednak na osoby kompetentne i ciezka praca z terapeuta poprawila jakosc swojego zycia. Mnie terapeutka wyciagnela z deprechy przy okazji popracowalam nad przyczynami i innym gownem ktore we mnie siedzialo. Przedtem tez mialam komu sie wygadac ale wygadac sie a przepracowac to dwie rozne rzeczy.

W kazdym razie skoro wolisz prochy pozostaje to uszanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że ciężko w to uwierzyć nawet wśród nas ,ale ja naprawdę nie chce rozczulania,głaskania itp. a wręcz przeciwnie .nawet w realu tym się kieruje (i to wiedzą najbliżsi) ,że wolę opierdol i niewygodną opinie czy nawet prawdę).

 

 

a czy terapeuta się rozczula nad pacjentem? jeśli tak by robił to po pół roku sam by potrzebował pomocy.

a terapia nie polega tylko na 'głaskaniu' jak to ujęłaś, opierdziel też idzie dostać (sama dostałam i to na pierwszej wizycie).

 

nie wierzysz w psychoterapię, rozumiem. sama kiedyś uważałam, że jak będę potrzebowała komuś się wygadać to mam komu nie potrzebuje do tego specjalisty. dzisiaj wiem, że byłam w błędzie. mam nadzieję, że Ty również to kiedyś zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar ależ oczywiście możesz mieć mnie i to co robię,mówię,piszę gdzie chcesz ,możesz też mnie zwyczajnie traktować jak powietrze,ale skoro już się odnosisz do mnie czy mojej wypowiedzi wypadałoby bez takiej arogancji chyba,że odpowiadasz tym samym na to samo.tego jednak w tym przypadku nie było...

 

 

Candy14 Tak wiem ,naczytałam się już ilu stąd to świetnie trafiło i nawet wierzę ,ale problem jest też w tym ,że do mnie zwyczajnie nie przemawia tego typu leczenie,działanie.Może to jest dobre ,ale co mam zrobić jak zwyczajnie nie działa,nie przemawia to do mnie .Kur*a nie wiem jak bardziej to określić a chciałabym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, ponieważ nie potrafię być miła dla kogoś, kto nie chce pomocy. Dlaczego właściwie to nam piszesz? Chcesz publiczności? Bo pisałaś, że nie oczekujesz głaskania po główce, zatem - czego ? Chcesz skupić na sobie naszą uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar Ok rozumiem i do pewnych granic właściwie nie musisz więc spoko ,zapedziłam się trochę (albo nakręciłam).

W tej chwili odpowiadam już tylko na pytania,zagadnienia dotyczące mojej osoby.Coś tak na zasadzie dyskusji wiesz czasami tak bywa na forach.A zaczełam jak każdy inny tutaj oa czasu do czasu wywalający swoje problemy,żale,frustracje itp.

 

-- 23 gru 2012, 01:26 --

 

leaslie To co zacytowłaś tyczyło się nie psychoterapi a konkretnie tego co napisała Monar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszajce jest jednak to, ze polowa forum trafila jednak na osoby kompetentne i ciezka praca z terapeuta poprawila jakosc swojego zycia. Mnie terapeutka wyciagnela z deprechy przy okazji popracowalam nad przyczynami i innym gownem ktore we mnie siedzialo.

Mnie tak samo. Tu na forum nikt mnie dłużej nie zna więc nie uwierzylibyście jak zjebanym facetem kiedyś byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, przecież też pisałam, że Twoja sprawa, tylko w bardziej brutalny sposób... ;)

 

 

szczypiorek86, nie chcesz pomocy, to Twoja sprawa. phi. Myślisz, że będziemy Cię błagac "ojej nie rób sobie krzywdy biedactwo!!!" i się rozczulac?! jakbyś chciała pomocy, to jeszcze mogłabym tak powiedziec, ale skoro odmawiasz, no to ja Tobie podziękuję również.

krzyż na drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ale tu działa uprzedzenie...

szczypiorek86 byłaś u terapeuty, że masz wyrobione zdanie?

 

 

Monar Skończymy już tą przepychankę <żółwik>

źle mnie odczytujesz, ja Cię nie atakuję, nie ma żadnej przepychanki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar Nie,nie byłam a wyrobione zdanie mam na podstawie opini innych (z realu nie neta). Tak tu się zgadza z tym uprzedzeniem ,ale co mogę zrobić jeśli tak mam ...?

 

 

"źle mnie odczytujesz, ja Cię nie atakuję, nie ma żadnej przepychanki." O Boże :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×