Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ala pamiętaj o kasku i odblaskach .

Poza tym widzę poprawę psychiczną u Ciebie ( jak juz myslisz o rowerze ) co mnie cieszy .

Mocno pedałuj !

Nie, to nie tak.. rower tzn. sport byl od zawsze moja metoda na lepszy nastroj.

Jak sie mniej ruszam to od razu przychodzi zamulenie..

 

No a ze na fitnessy czy inne zajecia platne mnie nie stac, to bardzo czesto mozna mnie spotkac na rowerze. Bo biegac nie lubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na kolejny blog, który znów uświadomił mi, że nie tylko ja mam tak gówniane życie http://w-szponach-uzaleznienia.blogspot.com/. Chociaż w sumie marne pocieszenie.

Tak, też niedawno zaczęłam tam zaglądać. Czy tylko ja beczę jak go czytam? Współczuję autorce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle cały weekend sprawił mi radość, bo odwiedziła mnie Znajoma z daleka, która była, i właściwie jest, moją Przyjaciółka. Wspaniała kobieta, która nie była w kraju 25 lat, a nie udaje Amerykanki, pozostała tą sama dziewczyną sprzed lat...to były dwa cudowne dni, pełne wrażeń i cudownych emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, biuro tłumaczeń z Krakowa wzięło mnie jako stałą tłumaczkę do swojej firmy, więc będę miała dodatkową fuchę. I dodatkowe pieniążki, może szybciej uzbieram na mieszkanko. Teraz odkładam każdy grosz i wczoraj wieczorem zastanawiałam się, jak tu zarobić więcej. A dzisiaj się to biuro odezwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dawna miałem chęć pograć na gitarze. Nawet coś konstruktywnego mi wyszło - nauczyłem się intro Kryzysowej narzeczonej. :pirate:

Dużo radości, a jednocześnie smutek i żal, że choroba zabrała mi moje wszystkie hobby i od czasu do czasu łaskawie pozwala mi na iluzję remisji :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×