Skocz do zawartości
Nerwica.com

Paradoks rzeczywistości, moje małe piekło ;)


Szym19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum. Wypadałoby się przedstawić, tak więc ; mam 20lat i jestem studentem pierwszego roku - matma finansowa.

Niestety pech chciał ze trafiła na mnie nerwica natręctw i zaburzenia osobowości typu borderline ( + epizody depresyjne ) .

Geneza moich problemów może wydawać się dość dziwna - dwie przemiłe kobiety, które jedna po drugiej w przeciągu 2 lat wpędziły mnie w błędne koło nadzieii, miłości, złudnych marzeń, uzależnień. Noooo, ale w końcu trzeba się pozbierać i zacząć reorganizacje swojego marnego życia ;)

 

Jak już wspomniałem przyczyną moich problemów były dwa tragiczne związki - w pierwszym zostałem skrzywdzony i opuszczony, natomiast drugi był typowy dla osoby z osobowoścą borderline - podświadomie broniłem się przed bliskości starając się uniknąć kolejnego bólu, lecz po pewnym czasie zakochałem się i byłym naprawdę szczęśliwy ( prócz momentów kiedy nosiło mnie na prawo i lewo od nerwicy ), a jak już wreszcie dotarło do mnie, że to prawdziwa miłości i wychodze na prostą zostałem potraktowany jak ostatnie g*wno i zostawiony ( z błahego powodu ) .

Zdaje sobie sprawę, że też nie byłem doskonały w tych związkach...

 

I po tych wszystkich przygodach z młodego, wesołego i przebojowego chłopaka zrobił się maślak, który boi się wejść do windy i ryczy wieczorami .

 

Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×