Skocz do zawartości
Nerwica.com

(humor) słowa kluczowe odwiedzin forum


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

moje ulubione :

 

co powinien umieć zrobić hydraulik

 

co sie stanie jak dotknie sie zamknietej prezerwatywy

 

jak zwièkszyc libido u mezczyzny zaklecia

 

hahahahahahahaha :D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no. To ja wpisałem w wyszukiwarke ''Niech ryczy z bólu ranny łoś'' . Chciałem sprawdzić, z czego to jest cytat i później wszedłem na forum. Tak więc nie traktowałbym wszystkiego dosłownie :D

 

 

Chociaż na tekst ala ''"brak pierdzenia przyczyną bólu głowy" to bym nie wpadł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest chluba dla naszego forum, że po wpisaniu w wyszukiwarkę takich głupot wyskakuje nerwica.com.

Dla mnie osobiście to trochę żenujace, świadczy to nie tylko o inteligencji osób wpisujących te teksty ale także o randze naszego forum. :bezradny:

 

Też fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgłupsze przepisy prawne świata

 

 

W San Francisco nie wolno myć samochodów zużytą bielizną.

 

 

 

Pokoje hotelowe w Sioux Foux muszą mieć przynajmniej 2 łóżka oddalone od siebie o co najmniej 61 cm. Zabronione jest odbywanie stosunków płciowych między łóżkami.

 

 

 

W niektórych regionach stanu Iowa mężczyźnie nie wolno wypić więcej niż 3 łyków piwa, dopóki leży w łóżku i trzyma żonę w ramionach.

 

 

 

W stanie Utah za masturbację, seks oralny lub analny można trafić do więzienia. Co ciekawe, w stanie tym legalny jest seks ze zwierzętami, o ile nie uprawia się go dla pieniędzy.

 

 

 

W niektórych regionach stanu Utah istnieje zakaz uprawiania seksu w karetce pogotowia, w czasie jej jazdy. Kobieta za złamanie tego przepisu zostaje ukarana ― jej zdjęcie oraz imię i nazwisko są publikowane w lokalnej gazecie. Mężczyzna nie ponosi żadnych konsekwencji.

 

 

 

W Teksasie nie wolno uprawiać seksu przy włączonym świetle.

 

 

 

W Willowdale mężczyźni nie mogą przeklinać podczas stosunku płciowego. (Tylko mężczyźni.)

 

 

 

W Norfolk (stan Virginia) kobieta ma obowiązek noszenia gorsetu.

 

 

 

W Maryville (Missouri) istnieje zakaz noszenia gorsetów, gdyż, jak głosi przepis, „przywilej podziwiania krągłości i kształtów ciał młodej kobiety nie powinien być w żaden sposób utrudniony”.

 

 

 

W Oklahomie kopulacja psów wymaga zgody burmistrza.

 

 

 

W Oklahomie zabroniona jest masturbacja podczas podglądania pary uprawiającej seks w samochodzie.

 

 

 

W New Jersey aresztowaniem może skończyć się (nawet przypadkowe) użycie klaksonu przez parę odbywającą stosunek płciowy w samochodzie.

 

 

 

W Kentucky kobiety, jak głoszą przepisy, kobieta w stroju kąpielowym nie powinna przebywać w okolicach autostrady, jeśli nie towarzyszy jej co najmniej dwóch mężczyzn lub nie ma przy sobie broni.

 

 

 

W Idaho, by nie krępować par odbywających stosunek płciowy, wprowadzono przepis nakazujący policjantowi zatrzymanie się za samochodem, w którym istnieje podejrzenie zajścia takiej sytuacji, użycie trzy razy klaksonu i po 2 minutach, które para ma przeznaczyć na ubranie się, podejście do auta.

 

 

 

W niektórych rejonach stanu Montana kobieta nie może tańczyć w barze bądź klubie nocnym, jeśli ubranie jej wazy mniej niż 1,2 kilograma.

 

 

 

W Carlsband seksualne uniesienia w samochodzie podczas przerwy obiadowej dozwolone są tylko wtedy, kiedy posiada się specjalnej osłonki na szyby.

 

 

 

W jednym z miast stanu Wisconsin istnieje zakaz strzelania do osób przeżywających orgazm.

 

 

 

W Fairbanks (Alaska) łosie nie mogę uprawiać seksu na ulicach miasta.

 

 

 

W Newcastle (Wyoming) zakazane jest współżycie płciowe w chłodniach sklepowych.

 

 

 

W Oblong (Illinois) istnieje zakaz uprawiania seksu podczas polowania lub wędkowania w dniu swojego ślubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×