Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Stonka kiedy konczy ci sie zasilek rehabilitacyjny?

 

Stonka lubie cie, ale ty juz z tym artykulem przegielas. doskonale wiesz, ze codziennie sie wysilamy, zapamietujemy, robimy rozne rzeczy i przeciez tworza sie nowe polaczenia neuronowe w mozgu, a pomimo to czujemy sie zle. ja doskonale WIEM, ze cierpisz, ze jest qrewsko zle i nie chce cie tu je.bac, za to ze chcesz dobrze dla siebie, ale robisz sobie tylko zgubna nadzieje. wiem, ze nadzieja jest dobra, ale nadzieja, ktora nie powoduje paranoi, bo ten artykul to jest o ludziach zdrowych bez objawow negatywnych, o ludziach zdrowych psychicznie. sorry, ale my mamy tak qrewsko ciezki przypadek, ze prosze cie Stonka, ale sprobuj 4x100mg solianu. nie 8x50mg, nie 2x200mg tylko 4x100mg solianu. nie mam zaparc, nie kreci mi sie w glowie, nie mam spadkow cisnienia, nie mam akatyzji. po 4 godzinach od wziecia zasypiam, bo w takiej dawce po 4 godzinach solian usypia. ja bez solianu w ogole nie moge zasnac. na nastepny dzien czuje sie dobrze. ale to jest wlasnie to, ze ten sam lek dziala na kazdego inaczej.

 

-- 22 paź 2012, 09:48 --

 

gdzie, u kogo sprawdzic w jakim stopniu nadaje do pracy? chce sprawdzic w jakim stopniu nadaje sie do pracy, ale sam nie jestem w stanie powiedziec w jakim stopniu nadaje sie do pracy na pierwsza zmiane 8 godzinna. najlepiej jakby to bylo darmowe badanie. wiecie cos? jak sie nazywa takie badanie?

 

-- 22 paź 2012, 16:04 --

 

Stonka przestan sluchac tych durnych lekarzy, bo oni cie tylko oklamuja za twoje pieniadze. oni sa po prostu tepi. biore teraz 4x100mg solianu (ale musza to byc przepolowione tabletki 200mg solianu) i mam pewnosc siebie. czuje sie w miare dobrze. dobrze byloby gdybym byl zdrowy, ale ze nie jestem zdrowy to jest w miare dobrze. solian biore o 17:30. spanie w zaleznosci juz nie wiem od czego, ale usypiam od 2-4 godzin po wzieciu solianu. wstaje 5:15-5:30, bo tak sobie ustawilem solian. mam poped seksualny, jestem wygadany i pewny siebie. i mam qrwa w du.pie lekarzy, tych konowalow, tych pier.dolcow. chodze do nich TYLKO po recepty i na badania. a je.bal ich pies.

 

-- 22 paź 2012, 18:13 --

 

wpierw zapachy teraz swiadomosc otoczenia odzyskalem. po prostu slysze dzwiek i czuje, ze on z jakiegos kierunku pochodzi. nie tyle ze wiem, ze skads pochodzi, ale czuje, ze stamtad pochodzi dzwiek. zapachy tez mi wrocily. to tak jakby uczyl sie od nowa chodzic. slucham, przysluchuje sie i sie temu dziwie, ze dzwieki tak brzmia. ciekawa sprawa. wg mnie to definitywnie dopamina dziala.

 

-- 22 paź 2012, 18:28 --

 

zauwazylem jeszcze ze wszystko jest jasniejsze. intensywnosc swiatla sie zwiekszyla. po prostu czuje wiceje swiatla. nie widze, tylko czuje wiecej swiatla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gdzie, u kogo sprawdzic w jakim stopniu nadaje do pracy? chce sprawdzic w jakim stopniu nadaje sie do pracy, ale sam nie jestem w stanie powiedziec w jakim stopniu nadaje sie do pracy na pierwsza zmiane 8 godzinna. najlepiej jakby to bylo darmowe badanie. wiecie cos? jak sie nazywa takie badanie?

 

 

ZUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natretek ja mialem pierwszym razem rente socjalna na rok, potem na pol roku, a potem mi uwalili, bo powiedzieli ze sie dobrze czuje. rozumiesz to? oni mi mowia, ze ja sie dobrze czuje. szkoda, ze sie nie odwolywalem w sadzie. po drugiej komisji na 3 rente dalem sobie spokoj, bo wiedzialem, ze na 3 komisji tez mi odmowia. ZUS to jest skurwy.synstwo. pozwalnialbym tych pier.dolcow. to sa urzedasy co nic nie produkuja. ch.uje niemyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonka stilnoxy nie pomogą Tobie. Jeśli to kwestia dopaminy to musisz coś brać co ją podniesie, jeśli serotoniny, tak samo. Jeśli czujesz lęk i cierpienie to są to emocje tylko, że negatywne.

Na mnie spłaszczenie emocji nie spadło tak o, tylko ten mój stan rozwijał się latami, trwa 5 lat, bywa lepiej i gorzej. Trzeba się leczyć. Ja w następny wtorek najprawdopodobniej będę brała nowy lek, chodzę też na psychoterapię, mam nadzieję że będzie jeszcze dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczę się emocji negatywnych bo te się pojawiły,że emocje nie muszą być racjonalne, że żądzą się własnymi prawami. Teoria jest taka że się oddzieliłam od emocji i dlatego ich nie czułam, a teraz te negatywne się wyrywają z jakiś powodów i uczę się sobie z nimi radzić. Jak się tego nauczę i będę potrafiła radzić sobie z negatywnymi to i pozytywne będę odczuwać. Płaskich emocji się nie czuje. Sobie są na zasadzie myśli, niema czucia.

Abilify, miałam brać wcześniej ale miałam kryzys i lekarz powiedział, że w takim stanie nie będzie mi zmieniał leku.

 

Stonka nie wiem czemu się tak trzymasz tego, że nic nie czujesz, skoro odczuwasz cierpienie i lęk. To są emocje przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje, ze wraca mi inteligencja i pewnosc siebie. teraz super sie czuje. zobaczymy czy tak zostanie czy pojdzie to dalej tzn. w lepsza strone. dopamina mi sie podnosi. przypominam, ze biore 4x100mg solianu (zeby uzyskac 100mg solianu przelamuje w rekach 200mg tabletki solianu na pol - koszt miesieczny 6,40zl jesli masz diagnoze schizofrenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, ale jak najbardziej podpisuję się pod tytułem tego wątku. Ja czuję jakieś emocje tylko jak np. przymierzam się do sznura na strychu albo piszę list pożegnalny. Wtedy się trochę ożywiam. Problemy mam od 11 lat, ale całkowicie pozbyłem się uczuć odkąd podjąłem się jakiegoś leczenia 6 lat temu. Wcześniej to jeszcze coś tam się przebijało przez te lęki, niepokoje, fobię społeczną. Być może też dlatego, że jeszcze chodziłem do szkoły i miałem częstsze kontakty z ludźmi więc więcej się działo w moim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do firmy produkujacej okna i do firmy produkujacej armature. jak mowie, ze lepiej sie czuje to chyba nie bylbym taki glupi, zeby zle sie czuc i isc pracowac. ja jeszcze mam dobrze pod kopula. oczywiscie na 1. zmiane, 8 godzin, praca niefizyczna, 40 godzin w tygodniu, od poniedzialku do piatku.

 

-- 25 paź 2012, 12:19 --

 

natrętek a ty myslisz dlaczego po kilku tygodniach polepszylo sie niemej syrenie tzn. topielicy. SOLIAN. mi pomaga 4x100mg solian (musza to byc tabletki 200mg, przelamuje 2 tabletki na pol w rekach i mam 4x100mg, 2 opakowania solianu 200mg kosztuja 6,40zl). przeciez topielica wrocila na studia medyczne, ma nowego chlopaka. i co nie dziwi cie to? pier.dole opowiastki topielicy o samoczynnym uzdrowieniu. solian wcinala i to jej pomoglo. i ona jeszcze idzie na psychiatrie. uchowaj boze jej pacjentow przed nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się zastanawim nad tym solianem, tego jeszcze nie próbowałem, a jak widzę to chyba najlepszy obecnie lek na objawy negatywne. W poniedziałek mam wizytę kontrolną, więc zasugeruję lekarzowi ten pomysł. Problem w tym, że z obecną diagnozą nie będę miał tego leku po tak atrakcyjnej cenie. Nie wiem, czy lekarz da się przekonać do zmiany rozpoznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętek, mój znajomy ma diagnoze zaburzenia depresyjno-lękowe, a lekarz przepisuje mu na to solian ze zniżką jak dla osób ze schizofrenią. Wszystko zalezy od podejścia lekarza.

 

-- 25 paź 2012, 11:32 --

 

natrętek, mój znajomy ma diagnoze zaburzenia depresyjno-lękowe, a lekarz przepisuje mu na to solian ze zniżką jak dla osób ze schizofrenią. Wszystko zalezy od podejścia lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętek ch.uj z lekarzem, jak masz zlego co ci dam kontakt do lekarki z raciborza. jest wyrozumiala. lekarze powinni isc na reke. a co za roznica co ci wpisze. bylebys mial solian 200mg za 3,20zl. taniej nie ma.

 

-- 25 paź 2012, 12:57 --

 

poza tym rzucilo mi sie na robienie rzeczy. teraz qrwicy dostaje jak nic nie robie. teraz slucham GŁOŚNO muzyki i cos tam robie w domu. zapalilem w piecu, bo qrwa nie bede w zimnym pokoju siedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind ty tez mozesz sprobowac. po prostu 2 tabletki 200mg solianu lamie na pol i mam wtedy 4x100mg. polykam te polowki tzn. 100mg jedna po drugiej. miedzy 2-4 godzina od wziecia ide spac, bo w takiej dawce chce sie spac, no chyba, ze nie chcesz spac to sprobuj 3x100mg, ale ja biore 4x100mg , bo inaczej nie zasne. po prostu metoda prob i bledow.

 

-- 25 paź 2012, 13:07 --

 

ja probowalem na tabletkach 200mg. najtansze sa. nie probowalem na tabletkach 100mg, bo ekonomicznie nieoplacalne.

 

-- 25 paź 2012, 13:16 --

 

krotko mowiac glosniki dostaja w pi.zde ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczę się emocji negatywnych bo te się pojawiły,że emocje nie muszą być racjonalne, że żądzą się własnymi prawami. Teoria jest taka że się oddzieliłam od emocji i dlatego ich nie czułam, a teraz te negatywne się wyrywają z jakiś powodów i uczę się sobie z nimi radzić. Jak się tego nauczę i będę potrafiła radzić sobie z negatywnymi to i pozytywne będę odczuwać. Płaskich emocji się nie czuje. Sobie są na zasadzie myśli, niema czucia.

Abilify, miałam brać wcześniej ale miałam kryzys i lekarz powiedział, że w takim stanie nie będzie mi zmieniał leku.

 

Stonka nie wiem czemu się tak trzymasz tego, że nic nie czujesz, skoro odczuwasz cierpienie i lęk. To są emocje przecież.

pozytywne emocje pwracaja jak sie te negtywne

1.przerobi

2. przyjmie i przezyje.

 

Ja kiedys tak mialam, niby nic nie czułam - oddzieliłam sie od emocji, ale angle smutek mnie dopadł, przyjełam go, a po pewnym czasie, jak smutek przezylam, pojawila sie energia i radość :). moje problemy m.i.n wynikaja tez z tego, ze ... oddzielilam sie od emocji i nie moglam czegos przezyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×