Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie głównie drażni, gdy pies narusza moją przestrzeń osobistą.

 

taa, jak się te yorki rzucają do gardła szczególnie. bo taki duży puchaty jakiś fajny jak na mnie skoczy, to jest śmiechu, a śmiechu, ale te małe szczekające szczury to masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, I co im zrobisz?

Nic

 

Ale gdybym miał magiczną różdżkę, to obydwoje zostaliby unicestwieni.

 

-- 28 gru 2014, 19:19:51 --

 

Mnie głównie drażni, gdy pies narusza moją przestrzeń osobistą.

 

taa, jak się te yorki rzucają do gardła szczególnie. bo taki duży puchaty jakiś fajny jak na mnie skoczy, to jest śmiechu, a śmiechu, ale te małe szczekające szczury to masakra

A w moim przypadku jakikolwiek przechodzący pies ma zakaz zbliżania się do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna
Mnie głównie drażni, gdy pies narusza moją przestrzeń osobistą.

 

taa, jak się te yorki rzucają do gardła szczególnie. bo taki duży puchaty jakiś fajny jak na mnie skoczy, to jest śmiechu, a śmiechu, ale te małe szczekające szczury to masakra

Dla mnie też te najmniejsze psy są najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo są jeszcze ta małe psie sarenki na trzęsących się nóżkach, coś takiego jak ma paris, ale one jak szczekną, to się od razu przewracają :D psy bekowe są generalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza sytuacja...

Dziewczyna, przed 30stka... od dawna słysze, że nie ma pracy. Ani ona ani jej mąż. Że im cieżko, że świąt żadnych nie mięli... że przeciez szuka pracy, przecież cały czas siedzi w necie i przegląda ogłoszenia...

wiec pisze jej... żeby przysłała mi CV bo szukamy handlowca... a ona odpisuje "jezu... ja nie wiem jak napisać cv... nigdy nie pisałam..." :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza sytuacja...

Dziewczyna, przed 30stka... od dawna słysze, że nie ma pracy. Ani ona ani jej mąż. Że im cieżko, że świąt żadnych nie mięli... że przeciez szuka pracy, przecież cały czas siedzi w necie i przegląda ogłoszenia...

wiec pisze jej... żeby przysłała mi CV bo szukamy handlowca... a ona odpisuje "jezu... ja nie wiem jak napisać cv... nigdy nie pisałam..." :hide:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, też zrobiłam takie oczy ;)

 

Fizli, nie wiem czy się śmiac czy płakac 8)

 

Zebrec, ło... nieźle (może ładnie na nim wyszła :lol: )

 

a kiedyś jak szukaliśmy handlowca przyszła dziewczyna i zostawila cv... wszystko fajnie ale w zakłądce zainteresowania .... opisała na 1,5 strony swoje talenty kulinarne i jak jej to swietnie wychodzi i jak bardzo smakuje jej chlopakowi.... dowiedzielismy sie nawet jakie są ich ulubione dania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, dobra historia :)

Mnie też chyba czeka cv-owanie, muszę coś zrobić, żeby się wyrwać w końcu z tego marazmu :( I to mnie wkurza.... że śpię, a nie żyję. Jakby mi w pracy dali w kość, tzn dużo roboty ale ogarniętej, a nie że ja mam sama załatwiać!!! to może byłoby lepiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, ;)

 

dobre cv to połowa sukcesu ;)

 

Arhol, no... trzeba umieć pisać :lol:

 

Zebrec, dokłądnie... już rozumiem, że ktoś ma problem z napisanie LM... ale Cv... tam same konkrety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×