Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

( Dean )^2, tylko, że zauważ, że jest druga strona medalu. Wykładowcy dobrze wiedzą, że studenci pytania sobie przekazują z roku na rok, a mimo to pytań nie zmieniają. Równie dobrze mógłbyś mieć pretensje do wykładowcy, dlaczego daje od X lat te same pytania.

Zresztą, to jest indywidualna sprawa każdego. Jeśli ktoś jedzie tylko na ściąganiu, kombinowaniu nie ucząc się w ogóle to jego sprawa, ale rzeczywistość szybko zweryfikuje jego wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ten medal ma jeszcze jedną strone:P:

 

Taką że to generuje i podtrzymuje chore wymagania na uczelni.Bo ja nie moge wyrobić się z projektem np. i chętnei bym powiedział prawde że napieprzałem jak osioł ale tego jest za dużo.Ale jak tak powiem to pani czy pan pokaże mi gotowy projekt którychś z cwaniaków i powie:

 

"Oni sie jakoś wyrobili.Mozna?Można.Za głupi/leniwy głupi i leniwy pan jest''

 

No i takie.

 

-- 05 maja 2014, 23:31 --

 

Tak tylko ten medal ma jeszcze jedną strone:P:

 

Taką że to generuje i podtrzymuje chore wymagania na uczelni.Bo ja nie moge wyrobić się z projektem np. i chętnei bym powiedział prawde że napieprzałem jak osioł ale tego jest za dużo.Ale jak tak powiem to pani czy pan pokaże mi gotowy projekt którychś z cwaniaków i powie:

 

"Oni sie jakoś wyrobili.Mozna?Można.Za głupi/leniwy głupi i leniwy pan jest''

 

No i takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef. Dzwoni jeszcze zanim zdążyłem wsiąść do autobusu, panikę robi że pliki źle przygotowane, że dupa, sraczka i armageddon i on to w ogóle kierowcę na przystanek po mnie wyśle (no patrzcie, jak się chce to się da...) - przyjeżdżam do firmy a pliki naprawiłem trzema (3!!!) kliknięciami myszy.

 

Kufa nie ma 9 a ja już mam ochotę się czegoś naćpać. Co za tępy cwel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ci policjanci zrobili choć jedną pożyteczną rzecz w ciągu zapewne całego roku swojej służby zabijając latającego szczura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gołebie sa dokuczliwe, ale zeby sie cofnąc i specjalnie przejechac to trzeba byc bez serca jednak i to policja, ech,

mnie wkurza moje gardło,ze boli i ze musze je płukac solą podobno co 2 godziny, to zapamietałam od pewnej osoby i to robię, mam nadzieje ,ze pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×